آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / بابلسر قهرمان لیگ والیبال دسته یک بانوان مازندران

بابلسر قهرمان لیگ والیبال دسته یک بانوان مازندران

فینال و رده بندی مسابقات قهرمانی لیگ دسته یک و دسته دو والیبال بانوان مازندران در بابلسر برگزار شد.

 به گزارش برگزاری صداوسیمای مازندران ، نایب رییس بانوان هیات والیبال مازندران گفت : فینال این دوره از مسابقات در سطح لیگ دسته یک کشور برگزار شده که بمناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف ارتقا سطح علمی و ورزشی و رقابت سالم ، به مدت دو روز در بابلسر برگزار شد.

وی با بیان اینکه در لیگ مسابقات دسته یک ، ۸ تیم از مازندران شرکت داشتند اشاره کرد و گفت : تیم توپکا بابلسر ، شهرداری امیرکلا ، ایرانیان ساری ، دانشگاه شمال آمل ، بیمارستان شمال ، معرفت بابل ، ولیزاده قائمشهر و مبل محیا بهنمیر در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

زهره اعتمادی در ادامه با اشاره به اینکه در لیگ مسابقات دسته دوم نیز ۱۸ تیم حضور داشتند گفت : تیمهای دریانوردان ساری ، شفیعی رامسر ، تنکابن ، البرز کلاردشت ، چالوس ، نوشهر ، پاکدامن قائمشهر ، گنج افروز بابل ، آجنگان بابل ، طوفان کلارآباد ، وحدت فریدونکنار، فرمانداری محمودآباد ، سیمرغ ، نیکان عباس آباد و باران جویبار نیز حضور داشتند.

نایب رییس بانوان هیات والیبال مازندران گفت : در پایان بازیها در لیگ دسته یک تیمهای توپکا بابلسر ، شهرداری امیرکلا و معرفت بابل به ترتیب مقام اول تا سوم و در لیگ دسته دوم نیز تیمهای آرسین تنکابن اول ، امیری قائمشهر دوم و شهدای گنج افروز بابل نیز در جایگاه سوم ایستاد.

وی در خاتمه افزود : تیمهای مبل محیا بهنمیر و ایرانیان ساری از لیگ دسته یک به لیگ دسته دوم نزول پیدا نموده و تیمهای آرسین تنکابن و امیری قائمشهر از دسته دو به لیگ دسته یک سعود کردند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

آغاز اردوی آمادگی تیم ملی کشتی ساحلی کارگران در بابلسر

تمرینات آمادگی تیم ملی کشتی ساحلی کارگران برای حضور در مسابقات جهانی اسپانیا در سواحل بابلسر آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =