آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد ورود بیش از ۹ هزار دانش‌آموز فریدونکناری در سال تحصیلی جدید به مدارس

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد ورود بیش از ۹ هزار دانش‌آموز فریدونکناری در سال تحصیلی جدید به مدارس

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از ورود بیش از ۹ هزار دانش‌آموز فریدونکناری در سال تحصیلی جدید به مدارس خبر داد.

به گزارش کناریها به نقل از  بصیرنیوز، سیدعظیم  اسماعیل‌زاده رئیس آموزش و پرورش فریدونکنار در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بنابر آمار گرفته شده ۹ هزار و ۴۲۵ دانش‌آموز در سال تحصیلی جدید در مقاطع مختلف وارد مدارس فریدونکنار شدند.

وی خاطرنشان کرد: در مقطع پیش دبستانی ۵۳۰ دانش‌آموز فریدونکناری وارد نظام آموزشی و تربیتی شدند.

رئیس آموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: ۵ هزار و ۱۲۹ دانش‌آموز فریدونکناری در مقاطع ابتدایی، سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

اسماعیل‌زاده با اشاره به آمار دانش‌آموزان مقاطع متوسطه گفت: در مقطع متوسطه اول ۲ هزار و ۱۴۰ دانش‌آموز و همچنین هزار و ۶۲۶ دانش‌آموز در مقطع متوسطه دوم وارد مدارس شدند.

وی یادآور شد: در مقطع متوسطه دوم مدارس بزرگسالان هنوز ثبت نام کامل نشده و تا سه ماه دیگر هم فرصت ثبت‌نام وجود دارد که طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته حدود ۴۰۰ نفر به این آمار اضافه می‌شوند.

رئیس آموزش و پرورش فریدونکنار در پایان گفت: امیدواریم سال تحصیلی جدید برای تمامی دانش‌آموزان و معلمان سالی بسیار خوب بوده و بتوانند در رشد علمی و فرهنگی این شهرستان موثر باشند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

اقناع مشروط نانواکناری از پاسخ های وزیر کشور

نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور به شرط برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه درخصوص دپوی زباله در شهرهای استان مازندران با مجمع نمایندگان استان مازندران، قانع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 + = 34