آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / سیاسی / تأیید یا عدم تأیید FATF فرقی به حال ما ندارد/آنها قابل اعتماد نیستند

تأیید یا عدم تأیید FATF فرقی به حال ما ندارد/آنها قابل اعتماد نیستند

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری فارس،

ولی‌الله نانواکناری پیش از ظهر امروز در دیدار با دانشجویان استان در برنامه به‌وقت مردم، اظهار کرد: امروز نیازمند چنین اتحاد و انسجامی هستیم.

وی با طرح این سؤال که آیا استکبار جهانی حق دارد نسبت به ما این سؤال را مطرح کند که شما نباید انرژی هسته‌ای داشته‌ باشید، افزود: به‌طور حتم همه انسان‌های روی زمین و آزادی‌خواهان پاسخ منفی به این سؤال خواهند داد اما استکبار خوی استکباری‌اش را آنچنان پیش گرفت تا بتواند ما را وادار به مذاکره‌ای کند که نتیجه آن مذاکرات و جریانات استکباری برجام است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آیا امریکا در برجام به تعهدات خود عمل کرد؟ علاوه بر اینکه به تعهدات خود عمل نکردند، یک‌طرفه خودشان خارج هم شدند.

نانواکناری با تأکید بر اینکه ما به استکبار در هیچ شرایطی نمی‌توانیم اعتماد کنیم، خاطرنشان کرد: حال اگر FATF هم مطرح شود، چه تأیید کنیم و چه نکنیم، فرقی ندارد، آنها کار خودشان را انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: همه دشمنان اطلاع دارند که منافقان دست‌شان تا بوده به خون جوانان، کارگران، پیران و مسؤولان آلوده است اما آنها قصد دارند آزادی‌خواهان جهان را در لیست تروریست قرار دهند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استکبار هیچ‌گاه قابل اعتماد نیست، تأکید کرد: ملت و دولت باید صف نفوذناپذیری درست کرده و در مقابله با دشمنان ایستادگی کنند.

نانواکناری یادآور شد: همانند دوران دفاع مقدس در مقابله با استکبار جهانی به پیروزی خواهیم رسید، این سد را خدا دوست دارد، این وعده الهی است که همه با هم برای هم در کنار هم، همدل، همزبان و همراه شویم تا بتوانیم گام‌های بلندی برداریم.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

ناگفته‌های ۲۰ ماهه بخشی در شهرداری فریدونکنار جسارت کارهای بزرگ را شهر فریدونکنار ندیدم/نباید دنبال تخریب یکدیگر باشیم

شهردار سابق فریدونکنار با بیان ضعف‌های این شهر گفت: در حالی که بنده قصد کارهای بزرگ را در شهر فریدونکنار داشتم اما این جسارت، شجاعت و همراهی را ندیدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + = 16