شما اینجا هستید
بخش دهفری » مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار:کسب مقام اول معلم پژوهنده ی استان توسط فرهنگیان فریدونکنار برای یازدهمین سال متوالی

به گزارش کناریها به نقل از روابط عمومی اموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار،اسماعیل زاده گفت:شهرستان فریدونکنار به تناسب جمعیت،رتبه ی اول را همانند سنوات قبل در سطح استان،برای خود حفظ کرده است.سیدعظیم اسماعیل زاده از کسب مقام اول استان در جشنواره معلم پژوهنده برای یازدهمین سال پیاپی توسط فرهنگیان فریدونکنار خبر داده و گفت:شهرستان فریدونکنار به تناسب جمعیت،رتبه ی اول را همانند سنوات قبل در سطح استان،برای خود حفظ کرده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار اظهار کرد:در دوره ی اخیر جشنواره،۶۰ طرح به دبیرخانه ی شهرستانی این جشنواره ارسال شد که از این میان ۷ طرح برگزیده به مرحله ی استانی راه پیدا کرد.
وی افزود:از ۷ طرح ارسالی فریدونکنار به استان،۶ طرح حائز رتبه برتر استانی شده و از این میان طرح معلم فریدونکناری،فاطمه ولی پور، به مرحله ی کشوری راه پیدا کرد.
اسماعیل زاده تصریح کرد:ولی پوراز آموزگاران جدیدالاستخدام شهرستان فریدونکنار بوده و برای اولین بار در طرح اقدام پژوهی شرکت کرده است.
وی اذعان داشت: پتانسیل بالایی در بین فرهنگیان فریدونکنار در زمینه ی فعالیت های پژوهشی وجود دارد که برای اجرایی شدن این طرح ها نیاز به بودجه های بیشتری داریم.
اسماعیل زاده ضمن تبریک به فرهنگیان شهرستان فریدونکنار خاطرنشان کرد:در کسب این افتخارات پیاپی،نباید از نقش کارشناسان محترمی که بعنوان راهنمای این پروژه ها سنگ تمام گذاشتند غافل شویم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری و تحلیلی کناریها | سایت خبری کناریهای فریدونکنار