شما اینجا هستید
بخش دهفری » مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار:شوراهای دانش آموزی ظرفیت های عظیم فکری در رشد نظام تعلیم و تربیت کشور هستند

به گزارش کناریها به نقل از روابط عمومی اموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار،اسماعیل زاده خاطر نشان کرد : در مدرسه ای که به تصمیم دانش آموزان بها داده شود، در واقع همه ی دانش آموزان در رشد وتعالی آن سهیم هستند.سید عظیم اسماعیل زاده ازبرگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی در روز سه شنبه اول آبان ماه همزمان با سراسر کشور در مدارس فریدونکنارخبر داد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اعلام این خبر افزود : دوام وتثبیت هر آموزشگاهی نیاز مبرم به تعامل وهمفکری اولیا و دانش آموزان با عوامل اجرایی آن آموزشگاه دارد و این تصمیم گیری ها در عرصه های مختلف تربیتی وآموزشی مثمر ثمر است .
وی خاطر نشان کرد : در مدرسه ای که به تصمیم دانش آموزان بها داده شود، در واقع همه ی دانش آموزان در رشد وتعالی آن سهیم هستند.
اسماعیل زاده درموردنقش شوراهای دانش آموزی به عنوان یکی از ارکان مدرسه افزود : در راستای مشارکت موثر دانش آموزان درتصمیم گیری ، تصمیم سازی و بهره مندی ازتوانمندی وتقویت مسولیت پذیری آنان، انتخابات شوراهای دانش آموزی برگزار می شود.
وی در ادامه تاکید کرد :این انتخابات همزمان با سراسر کشور در کلیه ی واحدهای آموزشی دوره تحصیلی ابتدایی ،متوسطه اول ودوم در سطح شهرستان فریدونکنار انجام پذیرفت.
اسماعیل زاده ضمن تقدیر از مدیران واحدهای آموزشی که زمینه حضور پرشور دانش آموزان رافراهم نمودند خاطرنشان کرد:اعضای منتخب شورای دانش آموزی در طول سال رها نشده و بهره برداری لازم از این ظرفیت عظیم فکری در تصمیم گیری ها و سازندگی مدرسه، انجام پذیرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری و تحلیلی کناریها | سایت خبری کناریهای فریدونکنار