آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران: توطئه اخیر آمریکایی ها با همبستگی ملی خنثی خواهد شد

نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران: توطئه اخیر آمریکایی ها با همبستگی ملی خنثی خواهد شد

به گزارش کناریها به نقل اغز خبرگزاری رسا،حجت الاسلام والمسلمین سید محمود جلالی، نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران امروز در دیدار جمعی از مسؤولان شهرستان فریدونکنار با اشاره به خلق حماسه اربعین حسینی از سوی مسلمانان، گفت: بار دیگر جایگاه رفیع امام حسین(ع) برای جهانیان اثبات شد.
وی در ادامه سخنان خود با بیان این که امروز دنیا مبهوت عشق و دلدادگی مسلمانان نسبت به امام حسین(ع) هستند، افزود: حضور کاملاً خودجوش مردم در راهپیمایی اربعین حسینی نمایش وحدت امت اسلامی بوده است.
حجت الاسلام والمسلمین جلالی با تأکید بر این که این بار نیز توطئه دشمن برای حضور کمرنگ زائران حسینی خنثی شد، خاطرنشان کرد: اگر همه قدرت هایی برتر جهان هم گرد هم جمع شوند باز هم نمی توانند مانع از خلق چنین حماسه عظیم و ماندگاری شوند.
نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که امت اسلامی باید در همه امور مربوط به خود این گونه وحدت و همدلی داشته باشند، تصریح کرد: اگر این وحدت و همبستگی همواره وجود داشت امروز جامعه اسلامی گرفتار مشکلات و بحران های داخلی نبود.
وی با تأکید بر این که بسترهای حضور حداکثری مردم در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی باید هرساله بیشتر تقویت شود، بیان داشت: نباید برخی ناهماهنگی ها و مشکلات موجب نارضایتی و ایجاد زحمت برای زائران امام حسین(ع) شود.
حجت الاسلام والمسلمین جلالی در بخش دیگری از سخنان خود به مسائل اقتصادی کشور اشاره کرد و با تأکید بر ضرورت توجه ویژه دولت به معیشت مردم، خواستار ارائه طرحی مدون به منظور برون رفت از مشکلات فعلی شد.
نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که متأسفانه شرایط اقتصادی مردم بسیار نابسامان است، خاطرنشان کرد: نباید در کشوری با این سطح از ظرفیت شاهد وجود مشکلات اقتصادی در میان مردم باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین جلالی با بیان این که امروز مهم ترین خواسته و مطالبه مردم از مسؤولان رفع مشکلات اقتصادی است، تصریح کرد: باید با همبستگی ملی تلاش آمریکایی ها در نفوذ و سلطه بر ایران اسلامی را خنثی کنیم.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

مدیر اجرایی طرح سیماک در مازندران: اين پروژه يکي از مهم‌ترين کارهايي است که با اجراي آن هر فعل و انفعالات مکاني در سطح شهر و روستا مي‌بايستي از طريق سامانه سيماک انجام شود که در استان مازندران در چهار شهرستان جویبار، قائم‌شهر، سیمرغ و فریدون‌کنار آغاز خواهد شد.

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری بلاغ،مدیر اجرایی طرح سیماک در استان مازندران گفت: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *