آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / ۲۶ بنای غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی فریدونکنار تخریب شد.

۲۶ بنای غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی فریدونکنار تخریب شد.

به گزارش کناریها  به نقل ازخبرگزاری جوان، محمد هادی زاده مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار گفت: برای جلوگیری و توقف عملیات ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی و باغی، از ابتدای امسال تاکنون ۲۶ فقره احکام تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی شهرستان فریدونکنار اجرا شد.
وی افزود: این احکام در راستای قانون حفظ اراضی زراعی و باغی و در قالب ۲۳ مورد یک مورد اجرای حکم قطعی و دو مورد به صورت داوطلبانه بوده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار گفت: تغییر کاربریاراضی زراعی و باغ‌ها تن‌ها به ایجاد ساختمان و دیوارکشی محدود نشده و هرگونه تغییری که کاربری کشاورزی اراضی را دچار مخاطره کند جهاد کشاورزی با آن برخورد می‌کند.
وی افزود: بر اساس قانون، هرگونه تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ساخت و ساز در مزارع و باغ‌ها بدون مجوز سازمان جهاد کشاورزی ممنوع است و علاوه بر تخریب بنا‌های احداثی با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.
هادی زاده گفت: گشت‌های حفاظت اراضی کشاورزی با گشت زنی مستمر و حضور فعال در عرصه‌های کشاورزی و دریافت گزارش توسط سامانه ۱۳۱، مزارع و باغ‌ها را رصد کرده و با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز و اقدام به تغییر کاربری با تخریب بنا برخورد خواهند کرد

 

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

رئیس اداره گردشگری فریدونکنار خبر داد آمادگی بیش از ۱۲۰ واحد اقامتگاهی برای پذیرایی از مسافران نوروزی در فریدونکنار

رئیس اداره گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی فریدونکنار از آمادگی بیش از ۱۲۰ واحد اقامتگاهی برای پذیرایی از مسافران نوروزی در فریدونکنار خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56 + = 65