آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / اقتصادی / خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران: بنادر مازندران نقش بیشتری در تجارت کشور ایفا کنند

خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران: بنادر مازندران نقش بیشتری در تجارت کشور ایفا کنند

خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران: بنادر مازندران نقش بیشتری در تجارت کشور ایفا کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: بنادر استان مازندران با توجه به ظرفیتی که دارند، باید نقش موثرتری در تجارت، حمل و نقل و ترانزیت کشور ایفا نمایند.

حسن خیریانپور روز یکشنبه در جلسه کمیته ویژه هماهنگی تأمین به موقع نهاده های دامی و خوراک طیور که در ساری برگزار شد، افزود: به جهت اهمیت و ضرورت تأمین به موقع نهاده های دامی و خوراک طیور باید فضای هماهنگی بین دستگاه ها برای تسریع در تخلیه محموله های کشتیها در بنادر استان انجام شود.
وی ادامه داد: هماهنگی برای حمل و نقل و برخورد قاطع با دریافت مبالغ غیر قانونی پشت بارنامه و همچنین نظارت توسط دستگاه های مسئول برای تأمین و توزیع درست این نهاده ها انجام شود و برخورد جدی با هر گونه افزایش قیمت و تخلفات احتمالی صورت گیرد.
معاون هماهنگی استانداری مازندران اعلام کرد که مقرر شد به جهت اهمیت موضوع کمیته هایی برای تسریع در ترخیص محموله ها و تأمین به موقع نهاده ها و نیز مقابله و برخورد با هر گونه افزایش قیمت و تخلفات احتمالی شکل گرفته و به صورت هفتگی روند امور را رصد و گزارش اقدامات به استانداری ارائه گردد.
خیریانپور گفت: بنادر امیرآباد، نوشهر و فریدونکنار با داشتن ۲۸ اسکه و بالغ بر ۱۷۶ هزار متر مربع انبارهای مسقف حدود ۱۳ میلیون تن ظرفیت دارند که پتانسیل خوبی به استان برای ایفای نقش گسترده تر و بیشتر در تجارت و جابه جایی کالا می دهد.
وی افزود: می طلبد که برای تکمیل عملکرد بنادر جنوبی کشور نقش مهمتری به بنادر استان مازندران به جهت موقعیت و اتصال به راه آهن کشور داده شود تا بخشی از نیازمندی های استان های کشور از طریق استان مازندران ترانزیت گردد.‎
از سواحل ایران در دریای خزر بیش از ۳۳۸ کیلومتر ساحل مربوط به استان مازندران است که بیشترین میزان ساحل در میان سه استان شمالی را دارد.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

جلسه قرارگاه جوادالائمه در شهرستان فریدونکنار

به گزارش کناریها ، دومین جلسه استانی قرارگاه جوادالائمه با موضوع پیگیری امورات محله اسدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

63 + = 65