آموزش وردپرس
خانه / فرهنگی و اجتماعی / کارشناس بسیج دانش آموزی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران خبر داد؛ اعزام دانش آموزان دختر مازندران در قالب ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب/ دانش آموزان فریدون‌کناری ۲ آذر عازم مناطق عملیاتی جنوب میشوند.

کارشناس بسیج دانش آموزی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران خبر داد؛ اعزام دانش آموزان دختر مازندران در قالب ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب/ دانش آموزان فریدون‌کناری ۲ آذر عازم مناطق عملیاتی جنوب میشوند.

به گزارش کناریها،کارشناس بسیج دانش آموزی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران از اعزام دانش‌آموزان دختر مازندران در قالب ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.«موسی باقری» کارشناس بسیج دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس در ساری از اعزام دانش آموزان دختر پایه دهم مدارس این استان به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و اظهار داشت: در این مرحله از اعزام که از ۲۵ آبان ماه آغاز می‌شود، دانش آموزان در قالب ۱۰۰ دستگاه اتوبوس به راهیان نور اعزام خواهند شد.
وی با بیان اینکه این دوره از اردوهای دانش آموزی ۴ روزه است، عنوان کرد: طی این مدت، دانش آموزان از مناطق عملیاتی خرمشهر، اندیمشک، یادمان شهدای شلمچه، اروندکنار و فتح المبین بازدید خواهند کرد.
باقری همچنین به حضور یک راوی، مبلغ و روحانی در هر کدام از اتوبوس های اعزامی اشاره و هدف از برگزاری راهیان نور دانش آموزی را ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و انتقال آن به نسل حاضر و آینده کشور دانست و عنوان کرد: مرحله دوم اعزام که با حضور پسران دانش آموز است، اوایل بهمن ماه آغاز می شود.
این مسئول زمان اعزام ۲۵۰ دانش آموز ناحیه یک ساری و شهرستان میاندورود را در قالب ۶ دستگاه اتوبوس ۲۵ آبان ماه اعلام و زمان اعزام ۲۵۰ دانش آموز شهرهای گلوگاه و بهشهر را ۲۶ آبان ماه بر شمرد و اضافه کرد: ۴ دستگاه اتوبوس از بهشهر و ۲ دستگاه از گلوگاه اعزام خواهند شد.
باقری در ادامه زمان اعزام دانش آموزان آمل و قائمشهر را در تاریخ ۲۷ و ۲۸ آبان ماه اعلام کرد و گفت: مجموع ۵۰۰ دانش آموز از این شهرها به صورت جداگانه در قالب ۶ دستگاه اتوبوس اعزام خواهند شد.
وی شمار دانش آموزان آملی را ۲۵۰ نفر اعلام کرد و یادآور شد: این تعداد در قالب ۶ دستگاه اتوبوس در تاریخ ۳۰ آبان ماه اعزام می شوند.
فرمانده پایگاه شهید مجتهدی اداره‌کل آموزش و پرورش استان مازندران ادامه داد: همچنین ۶ دستگاه اتوبوس تعداد ۲۵۰ دانش آموز ناحیه دو ساری را در تاریخ یکم آذر ماه به مناطق عملیاتی اعزام می کنند.
وی در بخش دیگر سخنان خود زمان اعزام ۲۱۰ دانش آموز شهرهای بابلسر، فریدونکنار و بهنمیر را ۲ آذر ماه اعلام کرد و گفت: این دانش آموزان در قالب ۵ اتوبوس برای بازدید مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.
باقری تعداد دانش آموزان اعزامی شهرهای چالوس، نوشهر و کلاردشت را ۲۱۰ نفر اعلام کرد و بیان داشت: در تاریخ ۳ آذر ماه در قالب ۵ دستگاه اتوبوس اعزام این دانش آموزان صورت می گیرد.
کارشناس بسیج دانش آموزی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران ادامه داد: ۶ دستگاه اتوبوس از شهرهای عباس آباد و رامسر تعداد ۲۵۰ دانش آموز را در تاریخ ۵ آذر ماه به مناطق عملیاتی اعزام می کنند.
این مسئول تاریخ اعزام ۲۵۰ تن از دانش آموزان تنکابن را ۶ آذر ماه و توسط ۶ دستگاه اتوبوس اعلام کرد و افزود: همچنین ۲۵۰ دانش آموز شهرهای محمودآباد و جویبار در قالب ۶ دستگاه اتوبوس تاریخ ۷ آذر ماه اعزام می شوند.
باقری زمان اعزام ۲۵۰ دانش آموز شهرهای بندپی غربی و شرقی و سوادکوه را ۸ آذر ماه اعلام و گفت: همچنین ۲۱۰ دانش آموز در قالب ۵ اتوبوس از شهرهای نور، چمستان و سوادکوه شمالی اعزام می شوند.
وی در ادامه زمان اعزام ۲۱۰ دانش آموز شهرهای نکا، چهاردانگه و دودانگه را ۱۱ آذر ماه عنوان کرد و افزود: شمار دانش آموزان اعزامی این شهرها ۲۱۰ نفر است که با ۵ دستگاه اتوبوس اعزام خواهند شد.
فرمانده پایگاه شهید مجتهدی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران به اعزام خانوادگی دانش آموزان نیز در این دوره اشاره کرد و متذکر شد: از تاریخ ۱۲ آذر ماه اعزام خانوادگی دانش آموزان در قالب ۱۸ اتوبوس آغاز می شود که شامل شهرهای آمل، بابل، بابلسر، یاری، جویبار، قائمشهر، بهشهر، تنکابن، رامسر، نوشهر، چالوس و عباس آباد است و تا تاریخ ۱۵ آذر ماه ادامه داد.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار عنوان کرد: اعزام بیش از ۴۰۰ فریدونکناری به مناطق عملیاتی جنوب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار از اعزام بیش از ۴۰۰ فریدونکناری به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و گفت: راهیان نور گام برداشتن در مسیر نورانیت دین خدا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

55 − = 46