آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / نانواکناری: ضربه به بنیان‌های خانواده تاکتیک اصلی دشمن در جنگ نرم است

نانواکناری: ضربه به بنیان‌های خانواده تاکتیک اصلی دشمن در جنگ نرم است

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری تسینم،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برخورد قاطع با جنگ نرم دشمن گفت: ضربه به بنیان‌های خانواده تاکتیک اصلی دشمن در جنگ نرم است. ولی‌الله نانواکناری امروز در جلسه شورای اداری بابلسر در سالن اجتماعات مجتمع شهید عظیمی بهزیستی این شهرستان اظهار داشت: تلاش و اخلاص اگر سرلوحه زندگی قرار گیرد نویدبخش موفقیت و پیروزی است.
وی با اشاره به بحث اقلیم‌بندی گاز در سطح شهرستان، افزود: با توجه به جلسات متعدد صورت گرفته این اقدام بر اساس اعلام سازمان هواشناسی صورت گرفته و در جلساتی که در روزهای آینده با وزیر راه و شهرسازی خواهیم داشت به صورت جدی این موضوع پیگیری می‌شود.
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دفاع مقدس ابزار و ادوات دشمن مشخص بوده گفت: در جنگ کنونی مدل جنگ از سخت‌افزاری به نرم‌افزاری تعییر شکل پیدا کرده است.
نانواکناری با بیان اینکه یکی از تاکتیک‌های دشمن در جنگ نرم توجه به جنگ روانی و ضربه به بنیان خانواده‌های ایرانی است، تصریح کرد: منشا طلاق و ناهنجارهای اجتماعی امروز حضور نیروهای خودی در جبهه جنگ روانی دشمن است.
وی افزود: امروز آمریکا، عربستان و صهیونیست در حال تشکیل جبهه‌ای علیه کشور ما بوده و مسئولان در خط مبارزه با دشمنان قرار دارند و اگر مسئولان قادر به رفع و رسیدگی به مشکلات مردم نباشند فاصله زیادی بین مردم و مسئولان ایجاد می‌شود و سبب حضور نیروهای خودی در جبهه دشمن می‌شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر پاسخگویی مسئولان به ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات آنان گفت: برطرف کردن مشکلات مردم و پاسخگویی به مراجعات آنان از مهم‌ترین وظایف مسئولان است.
نانواکناری درباره بحث اقلیم گاز بابلسر اظهار داشت: هواشناسی بابلسر در سال ۱۳۲۸ به عنوان یک ایستگاه بین‌المللی فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی افزود: موضوعات مطرح شده و رده‌بندی اقلیمی از دغدغه‌های مهم ما بوده اما طبقه‌بندی صورت گرفته براساس فرمول‌های ارسالی از سازمان هواشناسی کشور بوده و براساس معیارهای شخصی نبوده است

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

حسین یکتا در سالگرد شهید مدافع حرم علی عابدینی: لشکرهای مقاومت در دنیا دشمن را عصبانی کرده است/ دولت پس از ۲ سال به پیش‌بینی رهبری رسید

روایتگر دفاع مقدس گفت: امروز به برکت خون شهدا لشکرهای مقاومت در دنیا شکل گرفته و دشمن از دست جمهوری اسلامی ناراحت است که به فرموده رهبری این‌ها نفس‌های آخر را می‌کشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29 − 27 =