آموزش وردپرس
خانه / شهرستان / نانواکناری، نماینده مردم بابلسر و فریدون‌کنار: بومی‌گزینی اولویت مجمع نمایندگان مازندران در انتخاب استاندار است

نانواکناری، نماینده مردم بابلسر و فریدون‌کنار: بومی‌گزینی اولویت مجمع نمایندگان مازندران در انتخاب استاندار است

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری ذاکرنیوز ،نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخاب یک فرد شایسته و توانمند به عنوان استاندار مازندران گفت: بومی‌گزینی اولویت مجمع نمایندگان مازندران در انتخاب استاندار است.وی با اشاره به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و جابه‌جایی در بیش از ۱۴۰۰ پست مدیریتی کشور اظهار داشت: قانونی را مجلس شورای اسلامی مصوب کرد که براساس آن بازنشستگان باید از مسند کاری خود کنار بکشند تا جوان‌ترها در مسند کار قرار گیرند.
وی افزود: استفاده از نیروهای جوان کارآمد جای مدیران بازنشسته، اقدامی است که همه مردم آن را می‌پسندند و ما نیز با احترام به نگاه مردم در مجلس شورای اسلامی این موضوع را دنبال و در نهایت مصوبه مجلس به عنوان قانون به دولت ابلاغ و دولت نیز موظف به اجرای آن شده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: نیروهای جوان کارآمد زیادی در کشور وجود دارند که اگر به خوبی از توانمندی‌های آنان استفاده شود قطعا در توسعه کشور اثرگذار خواهد بود.
نانواکناری با اشاره پیگیری مجمع نمایندگان مازندران برای انتخاب استاندار شایسته و توانمند در استان، گفت: تمام تلاش مجمع نمایندگان مازندران ایجاد همسویی با وزارت کشور برای انتخاب گزینه‌ای است که بتواند برای پیشبرد اهداف استان مفید واقع شود.
وی افزود: شخص خاصی از سوی مجمع نمایندگان مازندران مشخص نشده است. نگاه ما استفاده از ظرفیت‌های داخل استان بوده اما نگاه دولت استفاده از نیروی غیربومی است.
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولویت ما در انتخاب استاندار بومی‌گزینی است، تاکید کرد: اگر نگاه دولتمردان ما بومی‌گزینی نیست باید یک فرد شایسته که از تجربه مدیریتی برخوردار بوده و نسبت به استان آشنایی دارد به عنوان استاندار مازندران معرفی شود.
نانواکناری با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های ما در معرفی استاندار آشنایی او با مسائل بودجه‌ای و جذب منابع اعتباری است، تصریح کرد: مازندران از نظر دریافت اعتبارات و تخصیص بودجه جزو استان‌های محروم کشور است و استانی که می‌تواند بهترین استان در سطح کشور باشد امروز جزو استان‌های غیربرخوردار در جذب منابع اعتباری است و با تمام داشته‌ها ندار است.
وی با بیان اینکه یکی از ضعف‌های مدیریتی کشور، بی ثباتی مدیریت در سطح کلان است، تصریح کرد: تزلزل در مدیران سبب می‌شود تا آنها نتوانند به درستی تصمیم بگیرند، به خوبی امور را پیگیری کنند و به طور کامل به منصه ظهور برسانند.
عضو مجمع نمایندگان مازندران تاکید کرد: بحث ثبات مدیریتی یکی از حداقل‌ها بوده که باید رعایت تا مدیران با ثبات بیشتری کارها و برنامه‌های خود را به سرانجام برسانند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

حسین یکتا در سالگرد شهید مدافع حرم علی عابدینی: لشکرهای مقاومت در دنیا دشمن را عصبانی کرده است/ دولت پس از ۲ سال به پیش‌بینی رهبری رسید

روایتگر دفاع مقدس گفت: امروز به برکت خون شهدا لشکرهای مقاومت در دنیا شکل گرفته و دشمن از دست جمهوری اسلامی ناراحت است که به فرموده رهبری این‌ها نفس‌های آخر را می‌کشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

33 − 25 =