شما اینجا هستید
اقتصادی » دوره آموزشی جهادگران کارآفرین در فریدون‌کنار برگزار میشود

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری خبرنگاران جوان از ساری ،دوره آموزشی جهادگران کارآفرین با موضوعاتی در خصوص شناخت فضای بازار و نیاز‌های مشتریان برگزار می‌شود.سید علی اصغر رضایی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: دوره آموزشی جهاد گران کارآفرین با موضوعاتی در خصوص شناخت فضای بازار و نیاز‌های مشتریان، راه اندازی کسب و کار سودمند و پایدار، مدیریت مشتریان، کاهش هزینه‌های تولید، افزایش سهم بازار و روش‌های نوین تبلیغات و فروش محصولات، با حضور اساتید برجسته کشوری درزمینهکارآفرینی و تبلیغات و مدیریت مالی برگزار می‌شود.
وی افزود: دوره آموزشی جهادگران کارآفرین با مشارکت بسیج سازندگی مازندران و کمیته امداد استان و با حضور ۲۰۰ نفر از بسیجیان جهادگر و کارآفرین، در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزار می‌شود.
رضایی گفت: در دوره آموزشی با موضوعاتی در خصوص شناخت فضای بازار و نیاز‌های مشتریان، راه‌اندازی کسب‌ و کار سودمند و پایدار، مدیریت مشتریان، کاهش هزینه‌های تولید، افزایش سهم بازار و روش‌های نوین تبلیغات و فروش محصولات، با حضور اساتید برجسته کشوری درزمینه کارآفرینی و تبلیغات و مدیریت مالی برگزار می‌شود.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران افزود: ایجاد روحیه کارآفرینی در بسیجیان جهادگر با همکاری بسیج سازندگی از اهداف این دوره آموزشی است.
رضایی گفت: در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان گواهی آموزش مدیریت کسب و کار اعطا می‌شود و تمامی افراد شرکت کننده آگاهی لازم برای تحلیل فضای کسب و کار را به دست خواهند آورد.
وی افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به دو هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مازندران از ابتدای امسال تاکنون ارائه شد که از این تعداد ۷۱۵ مددجو از آموزش‌های کارآفرینی بهره‌مند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری و تحلیلی کناریها | سایت خبری کناریهای فریدونکنار