آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / نماینده مردم بابلسر و فريدونکنار در مجلس: امروز جبهه سوم توسط استکبار علیه ایران تدارک شد

نماینده مردم بابلسر و فريدونکنار در مجلس: امروز جبهه سوم توسط استکبار علیه ایران تدارک شد

نماینده مردم شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز جبهه سوم توسط استکبار علیه ایران تدارک شد، گفت: جنگ اقتصادی،عملیات روانی،ناامنی و ترور در دستور کار دشمن است.

به گزارش کناریها به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان نور، ولی‌الله نانوا کناری شب گذشته در همایش گرامیداشت روز مجلس که با حضورمسؤولان استانی و برخی نمایندگان مازندران در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد، اظهار کرد: مجلس چراغ هدایت دولت و ملت است چون عصاره ملت ایران در خانه ملت حضور پیدا می‌کنند تا بتوانند وظایف قانونی که در اختیار نمایندگان است را با عنایت ویژه پیگیری و در مسیر توسعه گام بردارند.

وی افزود: نخستین وظیفه نمایندگان قانون‌گذاری است، نظارت بر حسن اجرای قانون دومین وظیفه نمایندگان است تا همه به درستی به وظایف خود عمل کنند و خدمتگزار واقعی باشند.

نماینده مردم شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز در شرایطی قرار داریم که جبهه سومی توسط استکبار جهانی علیه کشور ما تدارک دیده شد، جبهه اول دفاع مقدس بود که عظمتی برای کشور خلق شد و جهانیان انگشت حیرت به دهان گرفتند.

این مسؤول اضافه کرد: جبهه دوم فتح لانه جاسوسی که به وسیله فرزندان این مرز و بوم انجام شد بود و اما جبهه سوم شامل، جنگ اقتصادی، عملیات روانی، ناامنی و ترور است که در دستور کار دشمن قرار دارد اما من مطمئن هستم که با فرماندهی و درایت و تدبیر رهبری در این جبهه و در جنگ اقتصادی نیز سنگرهای دشمن را فتح می‌کنیم.

نانواکناری تصریح کرد: باید مراقب باشیم تا دشمن در جنگ روانی موفق نشود و این نیازمند اتحاد همه است، قوای سه‌گانه، مردم، دولت و نخبگان و … باید متحد شوند.

وی خاطر نشان کرد: در ایجاد ناامنی و ترور، فرزندان ایران توانستند داعشی‌ها را در سوریه، عراق و … از بین ببرند و نگذاشتن رشد کنند، حاکمیت آنان را بر هم زدند اما آن‌ها در تدارک جبهه ای در شرق و غرب کشور بوده و هستند که تاکنون فرزندان شما در سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و …اجازه این کار را ندادند و آنها را در هم کوبیدند اما باید همچنان هوشیار بود.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

اقناع مشروط نانواکناری از پاسخ های وزیر کشور

نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور به شرط برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه درخصوص دپوی زباله در شهرهای استان مازندران با مجمع نمایندگان استان مازندران، قانع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

92 − = 82