آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / آغاز مراسم معارفه استاندار جدید مازندران

آغاز مراسم معارفه استاندار جدید مازندران

مراسم تکریم و معارفه استانداران مازندران اکنون در استانداری مازندران آغاز شده است.

به گزارش کناریها به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ا، آیت الله نورالله طبرسی نماینده، ولی فقیه در مازندران در جلسه شورای اداری و آیین تکریم و معارفه استانداران مازندران گفت: نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی باید کاری کنند تا مازندران به پیشرفت و توسعه واقعی برسد.

وی افزود: مازندران یک استان سیاسی است و باید همه دست به دست هم دهیم تا مشکلات موجود را رفع کنیم.

آیت الله طبرسی گفت: وحدت و انسجام دو اصل برای رسیدن به اهداف است.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: ۲۲ استاندار برای تودیع و معارفه به اینجا آمدند، آنچه که ماندنی است خدمت به مردم است.

آیت الله طبرسی گفت: شرایط کشور ما به گونه‌ای است که انتظار برای انجام همه کار‌ها نیست.

وی افزود: برای مدیریت خوب و پیشرفت کشور همه مسئولان باید همکاری و تلاش داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه مازندران از نظر راه‌ها مشکلات زیادی دارد، گفت: از آقای اسلامی وزیر راه می‌خواهیم که دست آقای حسین زادگان را برای سر و سامان دادن به جاده‌های مازندران بگیرد.

حجت الاسلام تقوی فرد رئیس کل دادگستری مازندران در مراسم تکریم و معارفه استاندار با بیان اینکه دستگاه قضایی برای حل مشکل استان کمک می‌کند، افزود: از مدیران تقاضا داریم با انسجام مشکلات استان را حل کنند.

وی گفت: اگر مشکلاتی داریم از سوی مدیران گذشته قصور شده است و دستگاه قضایی استان با دستگاه‌های اجرایی استان تعامل دارد قول می‌دهیم در راستای توسعه استان کمک کنیم.

امام جمعه قائمشهر در مراسم معارفه استاندار جدید نیز گفت: استاندار جدید باید همه استان را یکسان ببیند و برای همه مازندران برنامه‌ریزی کند.

وی افزود: عمر مفید استانداری مازندران کوتاه است و این یکی از اشکالات استان است مدیریت تثبیت شده می‌تواند منشا خدمات بیشتر باشد.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز در این آیین گفت: مازندران استحقاق بهترین‌ها است و با حمایت دولت بهترین موفقیت‌ها نصیب مازندران می‌شود.

وی افزود: علت اینکه هنوز انتظارات مردم حل نشده عدم همگرایی بود که استاندار قبلی بخشی از این راه را رفتند.

حسین زادگان گفت: بنیاد توسعه و تعالی که با همت آقای اسلامی راه اندازی شده باید با همین نقشه راه ادامه یابد.

استاندار مازندران افزود: تعصبات صنفی و بخشی سبب شد تا همراهی لازم انجام نشود و با تقویت روابط استاندار و نمایندگان مجلس می‌توان مشکلات را حل کرد.

حسین زادگان افزود: امید اجتماعی، تدبیر و تلاش اقتصادی و اعتدال سیاسی شعار اصلی ما است و آن را پیگیری می‌کنیم.

در پایان این مراسم از خدمات محمد اسلامی استاندار قبلی مازندران قدردانی و احمد حسین زادگان به عنوان استاندار مازندران معرفی شد.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

شفیع‌زاده رییس جعیت هلال احمر فریدون‌کنار امسال در طرح‌دریا شهرستان مانند سال گذشته فوتی غریق نداشته ایم/ ۱۱ مورد مصدوم ناشی از حوادث موتورهای چهارچرخ به بیمارستان منقل شدند

شفیع‌زاده، رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدون‌کنار در جلسه شورای اداری گفت: ما امسال در طرح دریا ۷۳ ناجی، ۲۳ نقاط حادثه‌خیز، ۱ پایگاه امداد ونجات ثابت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =