آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / همه باید به تیم فوتبال شهرداری فریدونکنار کمک مضاعف کنند

همه باید به تیم فوتبال شهرداری فریدونکنار کمک مضاعف کنند

 

به گزارش کناریها در این جلسه که با حضور مسئولین شهری و اعضای کادر فنی تیم وحدت شهروند برگزار شد همه از صعود تیم بدون امکانات شهرداری فریدونکنار خوشحال و عزم خود را جزم کرده تا برای مراحل بعدی کمک های بیشتری صورت بگیرد.

در ابتدای این جلسه نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در این نشست بیان کرد: همه باید برای کمک به این تیم تلاش کنند و در ادامه افزود راس همه بنده بعنوان نماینده شهرستان باید کمک حال این تیم باشم.

همچنین محمدمهدی نصیری فرماندار فریدونکنار نیز از صعود به مرحله بعد تیم شهر که بدون هیچ نقطه سیاهی و بطور سالم صورت گرفت ابراز خوشحالی کرد و افزود از شهرداری و شورای شهر بابت کمک مالی به تیم و همچنین از نیروی انتظامی، شبکه بهداشت، سپاه، رییس اداره ورزش و رییس هیات فوتبال و نیز از مالکان هتل ها و از سردار نانواکناری بابت حمایت های ایشان قدردانی میکنم،نصیری در پایان حمایت خود را از همه تیم های شهر همینطور از تیم های پایه اعلام کرد.

دکتر صادقی فر معاون وزیر کار نیز که در جلسه حاضر بود از کادر فنی و بازیکنان بابت صعود با توجه به همه کمبود ها تشکر کرد و افزود از فاکتورهای این مجموعه مسولیت پذیری همه عوامل و تلاش بی منت و بی وقفه آنهاست که گویی قرار داد مالی سنگینی با آنها بسته شده است وی در ادامه روحیه مشارکت و همچنین همدلی و حمایت سردار نانواکناری، فرماندار ، شورا ، شهردار و تماشاگران و ههمچنین صرف کردن فعل خواستن و همچنین اعتماد به نفس بین بازیکنان و تعهد کاری همه عوامل از مجموعه تا پشت صحنه این تیم که در نوع خودش بی نظیر بود را جزو عوامل موفقیت این تیم برشمرد.

در این دیدار عصرانه بخشی شهردار فریدونکار گفت در سال جدید نگاه ویژه تری به تیم شهرداری خواهد شد و قرار شده است تا پایان سال با همکاری شورای شهر محترم مساعدت هایی حاصل شود.

مصطفی شیاری ریاست شورای شهر در جلسه خواستار تبلیغات بهتر برای برتری ها و صعود تیم شهرداری شد و افزود تصمیم شورا بر این است که یک بسته بعنوان جایزه در اختیار این تیم قرار گیرد وی در ادامه از سید جواد قاسمی بابت کمک های ایشان در این چند سال که برای فوتبال و ورزش شهر انجام داده تشکر کرده است.

صانعی نیز رئیس هیات فوتبال در ادامه نشست ضمن تشکر از همه عزیزان برای صعود بیان کرد : این تیم بدون ادعا صعود کرد و یادآور بی ادعایی شهدا فریدونکنار در زمان جنگ بود و وی در ادامه از کمبود امکانات گفت و افزود ما با کمترین امکانات نسبت به شهرهای همجوار در حال رقابت هستیم و تنها با یک زمین که هم زمین تمرین و هم زمین بازیست
تیم در حال آماده سازی است . وی همچنین از شهردار و شورا بابت حمایت و آماده سازی رختکن که خیلی زود انجام گرفت تشکر کرد.

سید جواد قاسمی عضو ورزشی شورای شهر ضمن تشکر از مدیریت سابق و فعلی تیم از هزینه ها سنگین برای ادامه رقابت ها گفت و افزود ما نباید بدون پیش بینی جلو برویم و بهتر این است که زمانی برای مسابقات آماده شویم که همه مسئولین حمایت کنند و با برنامه ریزی گام برداریم.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

اقناع مشروط نانواکناری از پاسخ های وزیر کشور

نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور به شرط برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه درخصوص دپوی زباله در شهرهای استان مازندران با مجمع نمایندگان استان مازندران، قانع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 9 = 13