مراسم استانی جشن توانمندی فکری و فرهنگی مددجویان امداد مازندران برگزار می شود

به گزارش کناریها،حجت الاسلام بشیر عالیشاه، معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(رحمت الله علیه) مازندران درباه برخی اقدامات معاونت این نهاد در چهل سالگی انقلاب گفت:

میته امداد در طی ۴۰ سال، کرامت خانواده های خود را حفظ کرد و خدماتی نظیر عمران، فرهنگ و … به برکت انقلاب و نظام اسلامی ایران، صورت گرفت.

وی اظهار کرد: جشن توانمندی فکری و فرهنگی برای ۴۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(رحمت الله علیه) مازندران به عنوان پایلوت، ۲۹ آذر در بهشهر برگزار شد.

حجت الاسلام عالیشاه افزود: در این جشن به برکت حضور مسئولین، مردم و همچنین مددجویان از برترین های ۴۰ سال خدمات فرهنگی و هنری، تجلیل بعمل آمد.

وی بیان کرد: مراسم استانی جشن توانمندی فکری و فرهنگی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(رحمت الله علیه) مازندران، بهمن ماه با حضور سخنران کشوری و حضور تمام شهرستان های این استان با حضور ۴۰۰ نفر از مددجویان این نهاد در اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار برگزار می شود.

حجت الاسلام عالیشاه ابراز کرد: اردوهای زیارتی دو هزار نفر به مشهد مقدس در قالب «شوق زیارت» برای اولین ها و مددجویانی که در چهار سال اخیر به زیارت بارگاه منور ثامن الحجج(علیه السلام) مشرف نشدند یکی از برنامه های کمیته امداد مازندران در چهل سالگی انقلاب است که با ۴۰ اتوبوس و در قالب چهار دوره، صورت می گیرد.

وی گفت: اعزام ۴۰۰ مددجوی کمیته امداد امام خمینی(رحمت الله علیه) مازندران به اردوی راهیان نور و همچنین اعزام هشت هزار نفر از مددجویان این نهاد به اردوهای یک روزه و امامزاده ها یکی دیگر از برنامه های این نهاد در چهل سالگی انقلاب به شمار می آیند.

حجت الاسلام عالیشاه اظهار کرد: «دوشنبه های پر مهر» جهت ترویج فرهنگ ایثار و نیکوکاری در مدارس و مشارکت دانش آموزان برای کمک به نیازمندان یکی از برنامه های کمیته امداد امام خمینی(رحمت الله علیه) مازندران است که با انجام این کار در تمام مدارس، بخش زیادی از مشکلات نیازمندان رفع می شود.

وی بیان کرد: ترویج فرهنگ کار و تلاش برای مدد جویانی که از پذیرش شغل، امساک کرده بودند و آموزش به بیش از ۱۲ هزار نفر و همچنین ارائه خدمات دانش آموزی، دانشجویی و همچنین ارائه خدمات به طلاب از برنامه های دیگر کمیته امداد امام خمینی(رحمت الله علیه) مازندران در طی ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شکوه مند اسلامی ایران محسوب می شود.

حجت الاسلام عالیشاه ابراز کرد: خدمات دیگر کمیته امداد امام خمینی(رحمت الله علیه) مازندران نظیر اهدا مسکن به مددجویان این نهاد تنها گوشه ای از برکات ارزشمند انقلاب اسلامی ایران است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 18 = 21