آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / ورزشی / آنچه در جلسه افتتاحیه رختکن داوران و بازیکنان ورزشگاه شهید کریم آزادی گذشت

آنچه در جلسه افتتاحیه رختکن داوران و بازیکنان ورزشگاه شهید کریم آزادی گذشت

‍ به گزارش کناریها مرتضی انصار آری سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدون‌کنار به عنوان اولین سخنران این جلسه ، سخنانش را با تعریف و تمجید از مسئولین حاضر در جلسه آغاز کرده و ترجیح داد که سخنان پایانی‌اش را هم با تعریف و تمجید از مسئولین پایان دهد .

حمید بخشی شهردار جوان فریدون‌‌کنار دومین سخنران این جلسه بود که از صانعی و هیأت فوتبال به علت جمع کردن و دورهم قرار دادن گروه‌های مختلف ورزشی با اختلاف‌نظرها‌ی زیاد تشکر کرد و در ادامه مطرح کرد : وظیفه‌ی شهرداری بروز کردن اماکن ورزشی است که در اختیار شهرداری است و تصریح کرد ، شهرداری بر این باور بود که اماکن ورزشی که متعلق به شهرداری است را به مزایده بگذاریم اما شوراشهر مخالف مزایده اماکن ورزشی بود ما هم به نظر شوراشهر تمکین کردیم و از مزایده قرار دادن اماکن ورزشی شهرداری صرفنظر کردیم.

سخنرانان سوم و چهارم این جلسه پیشکسوتان ورزشي یزدانژاد و اختیاری بودند که به خاطره‌گویی پرداختند.

آخرین سخنران جلسه افتتاح رختکن داوران و بازیکنان ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر فریدون‌کنار انتخاب شد و به سخنرانی پرداخت و گفت : هر وقت بین ما اتحاد و انسجام بود موفقیت ما در سطح استان و کشور دو چندان شد و هر وقت بین ما اختلاف و تفرقه افتاد به همان اندازه و بشدت افت کردیم در هر زمینه ای ، از جمله ورزش اتحاد و همدلی موجب موفقیت‌های دوچندان میشود و تفرقه و اختلاف موجب شکست و ناامیدی و عدم پیشرفت خواهد بود ، در کشتی هر وقت اتحاد داشتیم جزء سه تیم برتر استان و کشور بودیم و همه‌گان از مقابله شدن با فریدون‌کنار وحشت داشتند در فوتبال و تکواندو هم همینطور ، امروز والیبال فریدون‌کنار خوب میدرخشد و باید حمایت بشود و اداره ورزش به این ورزش عنایت ویژه داشته باشد.

نانواکناری: شوراشهر و شهرداری فریدونکنار حرکت خوبی در جهت ساخت چند چمن مصنوعی در مکان‌های مختلف شهر انجام داده است که جای تقدیر دارد .

در زیر ساختهای ورزشی پیگیر و مصمم هستیم ، در زمینه‌ی سند مالکیت و آزادسازی زمین فوتبال شهید کریم آزادی و انتقال آن به نام اداره ورزش و جوانان قسمتی از کار را انجام دادیم و بخشی از آن که متعلق به کمیته امداد ، مسکن‌شهرسازی و بخش خصوصی است را با وزیر ورزش و جناب #فتاح رییس کمیته امداد و دیگر مسئولین مربوط در حال رایزنی هستیم که در آینده‌ای نزدیک خبرهای خوبی برای ورزشکاران و مردم فریدون‌کنار خواهیم داشت.

نامه‌ی تکمیل سکوی تماشاگران و روشنایی کامل زمین فوتبال شهید کریم آزادی تقدیم وزیر ورزش شد ، هفته‌ی گذشته از دفتر وزیر ورزش تماس گرفتند جهت برگزاری جلسه و بررسی موضوعات مختلف زمین فوتبال شهید کریم آزادی .

نانواکناری در پایان خطاب به مرتضی انصار آری سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدون‌کنار بیان کرد : اداره ورزش و جوانان فریدون‌کنار موظف است تا پایان امسال خانه_کشتی حسین‌آباد را افتتاح و به بهره برداری برساند ،
نانواکناری در ادامه از اداره ورزش خواست تا با تلاش مضاف سالن ورزشی روستای فرم و سالن ورزشی روستای کاردگرمحله را در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برساند.

۷در پایان این مراسم صانعی رییس هیأت فوتبال شهرستان فریدون‌کنار از تمامی مسئولینی که در ساخت رختکن داوران و بازیکنان زمین فوتبال شهید کریم آزادی همکاری و مساعدت لازم را داشتند تقدیر کرد.

 

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

رئیس فدراسیون ورزش‌های روستایی: کشتی ایران مدیون کشتی لوچو مازندران است

رئیس فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی گفت: کشتی ایران به نحوی مدیون کشتی مازندران و به جرات می‌توان گفت که کشتی مازندران هم مدیون لوچو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

65 − 59 =