آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدون‌کنار در ۲۲ بهمن:پیروزی انقلاب در تبعیت از ولایت فقیه به دست آمد/ عملیات خطرناک دشمن در سه جبهه اقتصادی، روانی و ترور

ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدون‌کنار در ۲۲ بهمن:پیروزی انقلاب در تبعیت از ولایت فقیه به دست آمد/ عملیات خطرناک دشمن در سه جبهه اقتصادی، روانی و ترور

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملیات خطرناک دشمن در سه جبهه اقتصادی، روانی و ترور، گفت: اگر خدشه‌ای در صف ملت ایران اسلامی در گرد پرچم ولایت به وجود بیاید هزینه‌ای سنگین خواهد داشت.

به گزارش کناریها: ولی‌الله نانواکناری در سخنرانی روز ۲۲ بهمن فریدونکنار که در مصلی قدس این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: ۲۲ بهمن یادآور حماسه مردان مرد روزگار است؛ روزی که استکبار غرب و شرق یعنی اتحاد ناتو و ورشو در مقابل نهضت امام صف آرایی کردند.

وی با اشاره به اینکه مردان و زنان غیرتمند ایران توانستند در مقابل استکبار غرب و شرق به پیروزی برسند خاطرنشان کرد: انقلاب امام خمینی در روش و هدف نسبت به همه انقلاب‌ها متفاوت و نوین در جهان عرصه شد و همین اتحاد شرق و غرب علیه این نهضت ایستادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی که قدرت شرق و اتحاد جماهیر شوری هر انقلابی را در سلطه خودش قرار می‌داد یا تحت سلطه امپریالیسم قرار می‌گرفتند نهضتی نوپا با روش، هدف و ایده جدید در جهان توسط امام عرضه شد.

نانواکناری یادآور شد: با توجه به اینکه روز به روز بر عظمت انقلاب ایران افزوده می‌شود دشمن با ترفندهای مختلف مانند جنگ، ترور، تحریم به دنبال نابودی این کشور بود اما امروز جشن چهل سالگی انقلاب با حضور گسترده مردم برپا شد.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران با دست خالی و شعار الله‌ اکبر در مقابل گلوله تفنگ سلطنت طلبان با اهدای گل به پیروزی رسیدند و این امر در دنیا بی‌نظیر است.

وی یادآور شد: تمامی انقلاب های دنیا دست به اسلحه بردند و با کشتن هزاران نفر و همچنین با حمایت کمونیسم یا امپریالیسم توانستند به موفقیت دست پیدا کنند اما تنها نهضتی که با شعار نه شرقی نه غربی به پیروزی رسید نظام جمهوری اسلامی است و با این شعار امروز شعاع نورش تا بیکران می‌درخشد.

نانواکناری تاکید کرد: رهبری پیامبرگونه حضرت امام خمینی(ره)، حضور منسجم و گسترده مردم و ایدئولوژی اسلام از مواردی بود که به عنوان عوامل پیروزی انقلاب می‌توان از آن نام برد و در مقابل این عوامل منافقان کوردل، سلطنت طلبان و امپریالیسم صف متحد تشکیل دادند تا نظام را دچار مشکل کنند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس اظهار کرد: زمانی که در تبعیت امام بودیم توانستیم به این پیروزی بزرگ دست پیدا کنیم و امروز هم اگر می‌خواهیم زمینه ساز حکومت حضرت مهدی (عج) باشیم باید همه باهم با سلایق سیاسی مختلف در گرد پرچم ولایت حلقه بزنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: امروز پرچم ولایت و اسلام در دنیا به اهتزاز درآمده است و اقتدار، عظمت و بالندگی را به همراه داشته است.

وی با بیان اینکه اگر خدشه‌ای در صف ملت ایران اسلامی در گرد پرچم ولایت به وجود بیاید هزینه‌ای سنگین خواهد داشت، خاطرنشان کرد: دشمن در حال حاضر در سه جبهه اقتصادی، روانی و ترور در حال جنگ با کشور ایران است.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر با اشاره به اینکه نگاه استکبار جهانی به کشور ایران است، تصریح کرد: اگر بیش از نیمی از خاک سوریه و عراق در اشغال داعش که دست پرورده آمریکا است قرار می گیرد سربازان ولایت مدار ایران اسلامی با حضور گسترده خویش و با نگاه شهادت طلبانه در سوریه حضور پیدا کرده و داعش و همه کسانی که در دامن آمریکا در حال جنایت بودند قلع و قمع می کنند و موجب آزادی این کشورها می شوند.

نانواکناری افزود: تروریست‌ها وقتی که از سوریه و عراق گریختند، آمریکا، صهیونیست و عربستان سعودی با تشکیل مثلث شومی در پی این بودند که با تقویت آن‌ها در شرق و غرب ایران اقداماتی را انجام دهند اما زهی خیال باطل که با حضور گسترده مردم این توطئه ها خنثی می‌شود و هر روز گروه های تروریست به دست توانمند فرزندان ملت از جمله سربازان گمنام امام زمان، پاسداران، بسیجیان گرانقدر و نیروهای انتظامی اسیر و گرفتار می شوند.

وی تاکید کرد: تمامی مسئولان باید توجه داشته باشند که در جنگ اقتصادی دشمن، دزدی، فساد مالی موجب گرانی و ناامنی اقتصادی در کشور می شود که امیدواریم سربازان گمنام و دیگر نیروهای نظامی و قضایی مانند زمینه های دیگر دست مفسدان را کوتاه کنند.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر گفت: همه باور داریم که گرانی وجود دارد و ارزش ریالی پایین آمده اما می‌توان با تدبیر و مدیریت صحیح این مشکلات را برطرف کرد و با اتحاد و انسجامی که در کشور وجود دارد دشمن زمین‌گیر می‌شود.

/خبرگزاری ایسنا

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی بین المللی‌ سازمان بنادر و دریانوردی در بازدید از بندر نوشهر: ایمنی مهمترین اولویت سازمان بنادر و دریانوردی در بخش گردشگری دریایی است

مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی در جریان بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر، ایمنی را مهمترین اولویت سازمان در بخش گردشگری دریایی برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

45 + = 48