آموزش وردپرس
خانه / اقتصادی / بهره برداری از ۱۳۵۵ مسکن مهر در مازندران

بهره برداری از ۱۳۵۵ مسکن مهر در مازندران

به گزارش کناریها, برای ساخت این ۱۳۵۵ واحد مسکن مهر ۷۴۱ میلیارد ریال هزینه شده است.

احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در این مراسم گفت: دولت مصمم است و تمام تلاش خود را به کار بسته تا انشاء اله طرح مسکن مهر را به اتمام برساند.

وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات مسکن مهر نیاز به همراهی و همدلی همه مسئولان دارد و در این زمینه اقدامات مناسبی نیز برای مسکن مهر انجام شده افزود: افزایش سقف تسهیلات بانکی مسکن مهر از جمله اقدامات دولت دراین خصوص بوده است.

مهرآبادی با اشاره به اینکه برای رفع مشکل مسکن مهر در کشور پروژه ها را به صورت تک تک مورد بررسی قرار دادیم، افزود : کارگروه های متعددی تشکیل و بخشنامه مشترک با حضور مسئولان تعاون تدوین و مقرر شد که مشکلات مسکن مهر با تعاونی ها رفع شود.

سید محمد نظری مدیر کل کل راه و شهرسازی مازندران نیز گفت: سهم استان مازندران از طرح مسکن مهر کشور ۵۸ هزار واحد بود که از این تعداد حدود ۵۲ هزار واحد تاکنون به اتمام رسیده است.

وی بزرگترین مشکل مسکن مهر این استان را جانمایی نادرست و غیر کارشناسی طرح دانست و گفت: این مساله باعث شده تا دولت هزینه های زیادی را برای تامین زیرساخت های مسکن مهر جهت حمایت از اقشار کم درآمد به عنوان متقاضیان اصلی این واحدهای مسکونی متحمل شود .

نظری افزود : مشکل جانمایی مسکن مهر استان در حالی است که فضای خالی برای اجرای این طرح در نزدیکی شهرهای استان وجود داشت که امکان تامین خدمات زیرساختی برای آنها مهیاتر بوده و می توانست مناطق خوبی برای اجرای این طرح باشد.

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران خاطرنشان ساخت : تعداد یکهزار و ۳۵۵ واحد مسکن مهر افتتاح شده، تماماً در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت قرار دارد .

وی افزود : در بخش تعهدات دولتی شامل ، قراردادهای تفاهم نامه سه جانبه – تعاونی و خود مالک در شهرهای آمل ،بابلسر ، بهشهر ، تنکابن ، ساری ، رامسر ، قائمشهر ، فریدونکنار، جویبار، نور و نوشهر با هزینه ای بالغ بر ۷۴۱ میلیارد ریال افتتاح و در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

/خبرگزاری صدا و سیما

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

بهره برداری از بزرگترین بیمارستان تخصصی دامپزشکی شمال کشور در فریدونکنار این بیمارستان در چهار طبقه و با سرمایه گذاری ۲۵ میلیارد تومانی به بهره برداری رسید.

بیمارستان تخصصی دامپزشکی دکتر حسن زاده فریدونکنار با مساحت هزار متر مربع در چهار طبقه و با سرمایه گذاری 25 میلیارد تومانی و با مجهزترین امکانات و روش روز به بهره برداری رسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =