آموزش وردپرس
خانه / اقتصادی / به قلم غلامعلی ابراهیمی‌سوته

به قلم غلامعلی ابراهیمی‌سوته

 

روزی به بهانه فقدان مدیریت بومی آه و ناله ما گوش فلک را کر کرده بود، حال که فرزندان این خطه چهارگوش شهر را در آغوش گرفته‌اند چرا وضعیت فریدون‌کنار نابسامان است؟

به گزارش کناریها

گزارش مراکز رسمی کشور در ارتباط با شهرستان فریدونکنار به عنوان شهرستان کم برخوردار بسیار باعث تاسف است البته نگفته پیدا بود که روزگار سخت شهروندان فریدونکناری در این سالها چه آسیب های را ایجاد کرده است .
روزگاری از جهت گردش مالی بانک های شهرمان در استان مازندران زبانزد بود حال چه شده است که مرکز برند برنج و ماهی کشور که مهمترین بازار استان را یدک میکشد خود از پیشرفت و توسعه باز مانده است .
روزی به بهانه فقدان مدیریت بومی آه و ناله ما گوش فلک را کر کرده بود حال که فرزندان این خطه چهار گوشه شهر را در آغوش گرفته اند چگونه است که هر روز شاهد نابسامانی ها و آمار های نگران کننده از مشکلات شهرستان فریدونکنار به گوش میرسد .
کم نیستند سرمایه های انسانی و اقتصادی شهر که یا گوشه عزلت گزیدند یا به دیار غربت کوچ نمودند !
انحصار طلبی و نبود بستر مشارکت در شهر دلیل محکمی است تا شهر نتواند از سرمایه های خود بهره ببرد .
رشد اقتصادی شهر فقط وابسته به منابع اعتباری دولتی نیست که هر روز بهانه ای برای مدیران شده است ! بخش خصوصی شهر در کجای داستان شماست !؟
در آینده بیشتر خواهم گفت !!!

ابراهیمی سوته

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

شکارچیان غیرمجاز درآمل و فریدونکنار دستگیرشدند

ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان مازندران ، درحین گشت وکنترل درشهرهای آمل و فریدونکنار شکارچیان غیرمجاز را دستگیرکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

27 − 21 =