آموزش وردپرس
خانه / اقتصادی / مدیریت پسماند، اولویت بودجه ۹۸ مازندران

مدیریت پسماند، اولویت بودجه ۹۸ مازندران

به گزارش پایگاه خبری کناریها مرکز مازندران،استاندار مازندران امروز در جلسه شورای اداری تنکابن گفت: حل معضل زباله مازندران نیازمند تعامل و همدلی استانی و ملی است و اعتبارات سال ۹۸ با اولویت پسماند خواهد بود.

حسین زادگان با بیان اینکه نگاه دولت و مدیریت ارشد مازندران توسعه متوازن همه مناطق استان است، افزود: برای دستیابی به این هدف اختیارات لازم به مدیران دستگاه‌های غرب مازندران تفویض شده است.

وی با اشاره به اینکه غرب مازندران با جاذبه‌های فراوان طبیعی قطب گردشگری کشور است، گفت: پیشنهاد ساخت آزاد راه ساحلی به مسئولان کشوری ارائه شد و وزیر راه هم دستور انجام مطالعات آن را داد.

استاندار مازندران درباره ایجاد منطقه آزاد در مازندران گفت: اختلافاتی در این زمینه وجود داشت که پیشنهاد منطقه آزاد با سه لکه‌منفصل در نوشهر، فریدونکنار و امیر آباد داده شد.

وی افزود: تعداد تخت‌های بیمارستان به تناسب جمعیت در غرب مازندران بیشتر از شرق استان است.

حسین زادگان در خصوص توزیع مرغ با قیمت مصوب دولتی در استان گفت: ۲۲۰ تن مرغ روزانه در استان توزیع می‌شود و دلایل مشکلاتی که در شبکه توزیع وجود دارد باید بررسی و رفع شود./خبرگزاری‌‌صداوسیما

درباره ی ادمین

همچنین ببینید

نخستین نشا مکانیزه برنج کشور انجام شد

با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و استاندار مازندران عملیات نخستین نشا مکانیزه برنج کشور در فصل زراعی جاری در استان انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 45 = 55