آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / اقتصادی / ‍ مسئولین مشتری پروپا قرص پرندگان مهاجر رسانه ها ، همسو در تخریب مردمان شهر بصیر

‍ مسئولین مشتری پروپا قرص پرندگان مهاجر رسانه ها ، همسو در تخریب مردمان شهر بصیر

فریدونکنار قتلگاه پرندگان مهاجر…
تیتر این روزهای رسانه های ملی که دست به دست و سینه به سینه از صفحات روزنامه ها تا لمس های بی روح دستانمان بر روی بی رحم ترین نمایشگرهای هوشمند میگذرد و افکار منفی و زننده ای نسبت به مردمان این شهر و شغل شریف صیادی که سالیان سال از اجداد خود به ارث برده اند را ایجاد میکند.
نمی دانم از کدام خصلت این قشر از شهروندان شهر فریدونکنار سخن بگویم…
از #مهمان_نوازی از مسئولانی که حتی خود بانی محیط زیست بوده اند! عزیزانی که جمعه های خود را در دامگاه های فریدونکنار میگذراندند و شاید روزی صیاد در آن روزِ سرد و خسته کننده یک پرنده بود که آن راهم به رسم #میزبانی به مسئول عزیز می بخشید..! مسئولانی که با خنده رفتند اما با توپ پر برگشتند… چه می دانیم ! شاید گوشتش تلخ بود!
و یا از #سادگی و #لبخند صیادی که در مقابل لنزهایی از جنس بلندپروازی و شهرت ایستاده است و به خیالش عکسهایش جای جای ایرانمان منتشر می شود…آری یک عکس منتشر می شود اما با تیتر قاتل… و صد ها کامنت پر از توهین و هزاران بازنشر و میلیون ها افکار منفی بر علیه مردمان شهر خطه مبارک.

و کارنامه هایی که منتظر تسویه شهریه دانشگاه برروی سایت همچنان قفل باقی میمانند و پدرانی که با چهره ای شکسته هزاران توهین را به جان خود میخرند و از این سنت قدیمی برای پشبرد زندگی خود در این شرایط بد اقتصادی بهره میبرند.

رسانه ها بدانند؛ سکوت صیاد لزومِ صید است ، هیهات که اگر این سکوت شکسته شود…

مهدی نصیری | ۲ آذر ۱۳۹۶

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

امام جمعه فریدونکنار: نمایندگان به فکر قانونی برای جلوگیری از گرانی‌ها باشند

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه فتح خرمشهر نماد هویت ملت ایران است گفت: نمایندگان باید یک قانون بازدارنده‌ای تصویب کنند تا جلوی این طغیان و سرکشی افراد را بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + = 14