آموزش وردپرس
خانه / اقتصادی / ‍ مسئولین مشتری پروپا قرص پرندگان مهاجر رسانه ها ، همسو در تخریب مردمان شهر بصیر

‍ مسئولین مشتری پروپا قرص پرندگان مهاجر رسانه ها ، همسو در تخریب مردمان شهر بصیر

فریدونکنار قتلگاه پرندگان مهاجر…
تیتر این روزهای رسانه های ملی که دست به دست و سینه به سینه از صفحات روزنامه ها تا لمس های بی روح دستانمان بر روی بی رحم ترین نمایشگرهای هوشمند میگذرد و افکار منفی و زننده ای نسبت به مردمان این شهر و شغل شریف صیادی که سالیان سال از اجداد خود به ارث برده اند را ایجاد میکند.
نمی دانم از کدام خصلت این قشر از شهروندان شهر فریدونکنار سخن بگویم…
از #مهمان_نوازی از مسئولانی که حتی خود بانی محیط زیست بوده اند! عزیزانی که جمعه های خود را در دامگاه های فریدونکنار میگذراندند و شاید روزی صیاد در آن روزِ سرد و خسته کننده یک پرنده بود که آن راهم به رسم #میزبانی به مسئول عزیز می بخشید..! مسئولانی که با خنده رفتند اما با توپ پر برگشتند… چه می دانیم ! شاید گوشتش تلخ بود!
و یا از #سادگی و #لبخند صیادی که در مقابل لنزهایی از جنس بلندپروازی و شهرت ایستاده است و به خیالش عکسهایش جای جای ایرانمان منتشر می شود…آری یک عکس منتشر می شود اما با تیتر قاتل… و صد ها کامنت پر از توهین و هزاران بازنشر و میلیون ها افکار منفی بر علیه مردمان شهر خطه مبارک.

و کارنامه هایی که منتظر تسویه شهریه دانشگاه برروی سایت همچنان قفل باقی میمانند و پدرانی که با چهره ای شکسته هزاران توهین را به جان خود میخرند و از این سنت قدیمی برای پشبرد زندگی خود در این شرایط بد اقتصادی بهره میبرند.

رسانه ها بدانند؛ سکوت صیاد لزومِ صید است ، هیهات که اگر این سکوت شکسته شود…

مهدی نصیری | ۲ آذر ۱۳۹۶

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

زنگ «آینده را باید ساخت» به صدا در آمد

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از نواخته شدن زنگ «آینده را باید ساخت» که شعار هفته کودک است، در مدارس شهرستان رامسر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 66 = 68