آموزش وردپرس
خانه / فرهنگی و اجتماعی / استاندار مازندران: خسارت سیل را با وفاق و همدلی جبران کنیم

استاندار مازندران: خسارت سیل را با وفاق و همدلی جبران کنیم

به گزارش پایگاه خبری کناریها؛مجید حسین زادگان عصر چهارشنبه در جلسه مدیریت بحران شهرستان بابلسر خسارت سیل به استان‌مازندران را بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: امیدوارم با وفاق و همدلی بتوانیم بخشی از این خسارت را جبران کنیم و موجب رضایت و اعتماد مردم شویم.

وی با بیان اینکه امروز مردم بیش از گذشته از مسئولان انتظار دارند و لازم است مسئولان با حس مسئولیت پذیری بتوانند به کمک مردم بروند، گفت: نباید فرصت دهیم برخی‌ها با سواستفاده از کمبودها موج سواری و سیل سواری کنند.

استاندار مازندران خطاب به مسئولان با تاکید به پرهیز از وعده وعیدهای دروغین به مردم اظهار کرد: تمام اقداماتی که در این زمینه انجام می‌شود به نحو صحیح اطلاع رسانی شود تا مردم در جریان اقدامات قرار گیرند.

حسین زادگان با اشاره به اقدامات بسیار خوب سپاه در سیل اخیر عنوان کرد: اولویت ما در بحث احداث واحدهای مسکونی سیل زدگان واگذاری به پیمانکاران جهاد سازندگی است چون آنها هم صادق و هم پاک دست هستند.

وی به اعتباراتی که دولت برای لایروبی آببندان ها تخصیص داد اشاره کرد و افزود: اعتبار به سیل زدگان عادلانه توزیع شود و به واحدهایی که خسارت بیشتر دیدند اعتبار بیشتر تخصیص یابد.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

نخستین نشا مکانیزه برنج کشور انجام شد

با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و استاندار مازندران عملیات نخستین نشا مکانیزه برنج کشور در فصل زراعی جاری در استان انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =