آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / سیاسی / نانواکناری در واکنش به ممانعت آمریکا از ورود کمک‌های بین‌المللی به سیل‌زدگان: هلال احمر و وزارت خارجه باید به مجامع بین‌المللی شکایت کند

نانواکناری در واکنش به ممانعت آمریکا از ورود کمک‌های بین‌المللی به سیل‌زدگان: هلال احمر و وزارت خارجه باید به مجامع بین‌المللی شکایت کند

به گزارش پایگاه خبری کناریها؛

ولی‌الله نانواکناریدر واکنش به ممانعت آمریکا از ورود کمک‌های بین‌المللی بشردوستانه سیل‌زدگان، گفت: اقدام ددمنشانه آمریکا مبنی بر ممانعت از ارسال کمک‌های بین‌المللی به سیل زدگان ناشی از خوی درندگی ترامپ است، زیرا مردم سیل زده شرایط سنگینی را تحمل می‌کنند.

نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از سوی دیگر چهره نفاق ترامپ کاملا مشخص شد چراکه پیش از این بارها ادعای حمایت از ملت ایران کرده بود و گفته بود که دل در گرو ایرانیان دارد، سیل زدگان افرادی خارج از ملت ایران نیستند که رئیس جمهور آمریکا اقدام به چنین تصمیمی گرفته است.

وی افزود: ترامپ شایسته زندگی در بین انسان‌ها را ندارد لذا باید از جامعه بشریت طرد شود، کمک‌های مردمی و همدردی با هم نوعان از حداقل‌های رفتارهای انسانی است.

نانواکناری ادامه داد: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران باید در مجامع بین المللی این موضوع را پیگیری کند، وزارت خارجه نیز باید موضوع را دنبال کند زیرا به لحاظ حقوقی مسئله قابلیت پیگیری دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، معتقد است: شکایت از آمریکا به دلیل ممانعت از ورود کمک‌های بین‌المللی بشردوستانه سیل‌زدگان ضروری است تا چهره کریه ترامپ برای همگان مشخص و روشن شود./ خبرگزاری خانه‌ملت

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

روایت نجفی خوشرودی از نشست کمیسیون امنیت ملی؛ ‌ امیرحاتمی:نیروهای مسلح برای دفاع ازکشور آمادگی کامل دارند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مباحث مطرح شده در جلسه این کمیسیون با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تشریح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

39 − = 36