فرمانده دریابانی استان مازندران مطرح کرد آمادگی دریابانی مازندران برای خدمات رسانی بیشتر به سیلزدگان

به گزارش کناریها به نقل از ایسنا مازندران، سیدتقی حسینی در حاشيه بازديد از مناطق سیل زده شهرستان سیمرغ، روستای “تالار پشت”گفت: ما مرزبانان نیروی انتظامی،جاماندگان دفاع مقدس بوده و هر لحظه خادم این مردم و آب خاک ایران اسلامی هستیم.

وی افزود: خادمين ملت شريف ايران اسلامي در مرزبانی ناجا از ساعت هاي شروع سيل در استان هاي درگیر دوشادوش ديگر دستگاه هاي خدمات رسان مشغول ارائه خدمات در بخش هاي مختلف به هموطنان سيل زده بوده اند.

فرمانده دریابانی استان مازندران با بيان اينکه در سال هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامي همه هجمه هاي دشمنان عليه نظام جمهوري ايران به شکست تبديل شده است، خاطرنشان کرد: در شرايط اين چنينی که بخشي از مردم مناطق کشورمان با مشکلات به وجود آمده از سيل روبه رو هستند نيز با فرمايشات مقام معظم رهبري همه در صف و مسير انقلاب قرار گرفتند و اين سيل به وجود آمده، سيل خروشاني از وفاق و همدلي همه جناح ها و مذاهب را رقم زده است. 

وی با اشاره به حضور فعال دریابانان از نخستین روز حادثه سيل استان، گفت: در راستاي خدمات به سيل زدگان، کارواني از مرزبانان استان به صورت دواطلب در قالب گروه جهادي به مناطق سيل زده از جمله روستای تالار پشت شهرستان سیمرغ اعزام شدند. 

حسینی در ادامه افزود: در اين امر خداپسندانه دریابانان استان با حضور در مناطق سیل زده با اتحاد يکديگر، نسبت به انتقال هموطنان گرفتار در سیلاب با شناورهای در اختیار و در ادامه خارج کردن گل و لاي و بازسازی محل زندگي براي ساکنين اقدامات شايسته اي انجام دادند. 

فرمانده دریابانی استان مازندران با بیان اینکه باری دیگر این سیل اتحاد، همبستگی، محبت و لطف و صفا را در میان مردم ما ایجاد کرد، افزود: ما ایرانیان نشان می‌دهیم که هیچ‌ وقت جدا و متفرق از هم نبوده بلکه واحد و یک خانواده هستیم. 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

64 − = 60