آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / پیام سردار مرتضی قربانی بمناسبت در گذشت مرحوم رحیمیان

پیام سردار مرتضی قربانی بمناسبت در گذشت مرحوم رحیمیان

به گزارش کناریها، متن پیام به شرح زیر است:


إنا لله وإنا إليه راجعون


رحلت پیر غلام و خادم الحسین، مرحوم حاج رحیم رحیمیان پدر سردار رشید اسلام حاج فتح علی رحیمیان، موجب تاثر اینجانب و بی‌شک ارادتمندان به آن فرمانده ی خوشنام لشکر خط شکن ویژه ۲۵ شد. بابلسر و فریدونکنار با داشتن پدران آسمانی همچون آن پدر سفر کرده، مخزن گرانسنگی از حماسه و معنویت است؛ دریادلانی که با زیستن در جوار دریا، رسم و مرام دریادلی را آموختند و آن را به بهترین شکل ممکن در خود نهادینه ساختند و سپس بر دل و روح فرزندانشان، جاری و ساری نمودند و این گونه در سایه ی تربیت دینی و قرآنی و تلمذ و تنفس در کنار منابر عاشورای حسین(ع)، دریادلی را با معارف قرآن و اهل بیت(س) آمیختند و در ادامه، خطوط مقدم نبرد را عرصه ی ستیز با دشمنان و رأفت و مهربانی با رزمندگان و دوستان خدا بویژه یاوران مخلص لشکر خمینی(ره) ساختند.


اینجانب مراتب تسلیت خود را محضر فرزند رشید آن عزیز سفر کرده، سردار حتج فتح علی رحیمیان اعلام داشته و از خداوند رحمان و رحیم، مغفرت و طلب شفاعت شهدای بابلسر و فریدونکنار، بخصوص سرداران شهید بصیر و اسحاقی را برای آن مرحوم و صبر جمیل برای بازماندگان در ماه پر خیر و برکت رمضان مسئلت دارم.


بی تردید خاطرات حماسه آفرینی شهدا و رزمندگان که خالق حماسه‌های عاشورایی در دوران دفاع مقدس بوده اند و موجب اعتبار لشکر در عملیات‌های مختلف گردید، هیچگاه از ذهن ها محو نخواهد شد و مرور این خاطرات، موجب زنده نگاه داشتن یاد و نام مرحوم حاج رحیم رحیمیان خواهد شد که از صلب ایشان، فرزندی این چنین در مکتب خمینی(ره) و مقام معظم رهبری پا به عرصه ی گیتی نهاد. یاد و نامش گرامی.


سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی فرمانده لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس و مشاور فرمانده کل سپاه
شمال نیوز

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

تکریم خادمان امام رضا(ع) از خانواده شهیدان رضایی و عابدینی

خادمان حرم امام رضا (ع) با پرچم متبرک حرم این امام همام، خانواده شهیدان رضایی و عابدینی در شهرستان فریدونکنار را تکریم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38 − 32 =