آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / پیام سردار مرتضی قربانی بمناسبت در گذشت مرحوم رحیمیان

پیام سردار مرتضی قربانی بمناسبت در گذشت مرحوم رحیمیان

به گزارش کناریها، متن پیام به شرح زیر است:


إنا لله وإنا إليه راجعون


رحلت پیر غلام و خادم الحسین، مرحوم حاج رحیم رحیمیان پدر سردار رشید اسلام حاج فتح علی رحیمیان، موجب تاثر اینجانب و بی‌شک ارادتمندان به آن فرمانده ی خوشنام لشکر خط شکن ویژه ۲۵ شد. بابلسر و فریدونکنار با داشتن پدران آسمانی همچون آن پدر سفر کرده، مخزن گرانسنگی از حماسه و معنویت است؛ دریادلانی که با زیستن در جوار دریا، رسم و مرام دریادلی را آموختند و آن را به بهترین شکل ممکن در خود نهادینه ساختند و سپس بر دل و روح فرزندانشان، جاری و ساری نمودند و این گونه در سایه ی تربیت دینی و قرآنی و تلمذ و تنفس در کنار منابر عاشورای حسین(ع)، دریادلی را با معارف قرآن و اهل بیت(س) آمیختند و در ادامه، خطوط مقدم نبرد را عرصه ی ستیز با دشمنان و رأفت و مهربانی با رزمندگان و دوستان خدا بویژه یاوران مخلص لشکر خمینی(ره) ساختند.


اینجانب مراتب تسلیت خود را محضر فرزند رشید آن عزیز سفر کرده، سردار حتج فتح علی رحیمیان اعلام داشته و از خداوند رحمان و رحیم، مغفرت و طلب شفاعت شهدای بابلسر و فریدونکنار، بخصوص سرداران شهید بصیر و اسحاقی را برای آن مرحوم و صبر جمیل برای بازماندگان در ماه پر خیر و برکت رمضان مسئلت دارم.


بی تردید خاطرات حماسه آفرینی شهدا و رزمندگان که خالق حماسه‌های عاشورایی در دوران دفاع مقدس بوده اند و موجب اعتبار لشکر در عملیات‌های مختلف گردید، هیچگاه از ذهن ها محو نخواهد شد و مرور این خاطرات، موجب زنده نگاه داشتن یاد و نام مرحوم حاج رحیم رحیمیان خواهد شد که از صلب ایشان، فرزندی این چنین در مکتب خمینی(ره) و مقام معظم رهبری پا به عرصه ی گیتی نهاد. یاد و نامش گرامی.


سرتیپ پاسدار مرتضی قربانی فرمانده لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس و مشاور فرمانده کل سپاه
شمال نیوز

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

راهپیمایی روز قدس امسال در ۶۲ نقطه مازندران برگزار می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران با صدور اطلاعیه‌ای مسیر‌های ۶۲ گانه راهپیمایی امسال روز جهانی قدس در این استان را اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 2