آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / ورزشی / احکام جدید مدیرکل ورزش و جوانان استان ؛ انتصابات جدید در اداره کل ورزش و جوانان مازندران / ییلاقی و دلیری معاون شدند

احکام جدید مدیرکل ورزش و جوانان استان ؛ انتصابات جدید در اداره کل ورزش و جوانان مازندران / ییلاقی و دلیری معاون شدند

به گزارش کناریها، حبیب حسین زادگان در احکام جداگانه ای ، محمدرضا ییلاقی اشرفی را بعنوان سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان و حسین دلیری را به عنوان معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران منصوب کرد .

محمد رضا ییلاقی اشرفی که سوابق ارزنده ای همچون معاونت ورزش و جوانان شهرستان ساری و  مشاور مدیرکل و مدیریت روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان را در کارنامه خود دارد  و هم اکنون در آستانه دفاع از رساله دکتری خویش است ، با حکم حسین زادگان به عنوان سرپرست معاونت مهم فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران منصوب شد .

انتصاب معاون جدید توسعه ورزش همگانی ورزش و جوانان مازندران 

طی حکمی از سوی حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ، حسین دلیری به عنوان معاون توسعه ورزش های همگانی منصوب شد .

دلیری پیش از این سوابقی چون ریاست ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای فریدونکنار ، جویبار ، نکا و ساری را در رزومه ورزشی خود دارد.

حسین دلیری از چهره های نام آشنای ورزش استان است که جانشین عادل عالیشان در این مسئولیت شد .

/شمال نیوز

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

دبیر کمیته استعدادیابی فوتبال مازندران ؛ محمدی : کمیته استعدادیابی نیاز به کمک و همیاری همه فوتبالی ها دارد

کریم محمدی گفت: این کمیته نیاز به کمک و همیاری همه هیئتها در نقاط مختلف استان و مربیان زحمتکش بویژه مربیان بازیکن ساز فوتبال پایه مازندران دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36 + = 45