آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / استاندار مازندران: ۶ مدیرکل ضعیف مازندران برکنار می شوند

استاندار مازندران: ۶ مدیرکل ضعیف مازندران برکنار می شوند


به گزارش کناریها ، احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری استان مازندران اظهار داشت: پیشنهاد سه منطقه در استان مازندران به عنوان مناطق آزاد به مرحله امضا توسط رئیس جمهور رسیده و پس از این مرحله پیشنهاد به لایحه تبدیل شده و برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود.

وی ادامه داد: ایجاد و تصویب منطقه آزاد در استان مازندران به مدت سه دهه است که یک مطالبه جدی مردم بوده که با اختلافاتی که وجود داشت این اتفاق نیافتاد اما اکنون سه منطقه در استان مازندران بعنوا مناطق آزاد برای تصویب از سوی دولت به مجلس ارایه می شود.

حسین زادگان بیان داشت: برای بهره گیری سراسر استان مازندران از مزیت منطقه آزاد، سه نقطه شامل بندر امیرآباد در شرق، بندر فریدونکنار در مرکز و بندر نوشهر در غرب به صورت همزمان و مکمل هم برای راه اندازی این ساختار اقتصادی پیشنهاد شد.

استاندار مازندران تاکید کرد: تولید ۷۲ نوع محصول کشاورزی به میزان بیش از هفت میلیون تن در سال و داشتن رتبه اول تا سوم در تولید دستکم ۱۵ نوع محصول کشاورزی مزیت و قابلیت دیگری است که مازندران را به پرظرفیت ترین نقطه کشور در ایجاد منطقه آزاد تبدیل کرده است.

حسین زادگان بیان داشت: معضل زباله و پسماند در استان مازندران به یک چالش تبدیل شده است که نیاز است همه توجه ویزه به این موضوع داشته باشند و طرح مازندران پاک متاسفانه به درستی در حال اجرا و پیگیری نشده است و بررسی های ناظران ما نشان می دهد که برخی از فرمانداران و راهداران ضعیف عمل کردند و نسبت به وظایف خود کوتاهی دارند.

وی تاکید کرد: اینکه ساخت و ساز های غیر مجاز در برخی مناطق مانند غرب استان به مرحله فاجعه آمیز برسد و برای بومیان و روستاییان در برخورداری از زیرساخت های اولیه مانند آب و برق مشکل ایجاد کند قابل پذیرش نیست و باید برخورد قانونی شود.

/موج مازندران

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

شکارچیان غیرمجاز درآمل و فریدونکنار دستگیرشدند

ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان مازندران ، درحین گشت وکنترل درشهرهای آمل و فریدونکنار شکارچیان غیرمجاز را دستگیرکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 3