آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / پرداخت تسهیلات حمایتی به رانندگان حمل ونقل درون شهری

پرداخت تسهیلات حمایتی به رانندگان حمل ونقل درون شهری


به گزارش کناریها ، مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای سهام عدالت کشور با بیان اینکه تاکنون حدود ۵۰ میلیون نفر از جمعیت کشور به عنوان سهامدار عدالت در کشور وجود دارد گفت: پرداخت‌های سود سهام شرکت‌های واگذارشده اصل ۴۴ به دهک‌های پایین جامعه درچند مرحله پرداخت و با مشخص شدن مراحل بعدی سود سهام سال‌های اخیر نیز به تدریج به دهک‌های دیگر جامعه نیز پرداخت خواهد شد.
عسگر توکلی افزود: شرکت خدمات بیمه‌ای سهام عدالت کشور به همین دلیل برای بهره مندی بیشتر سهامداران، اعطای تسهیلات بدون بهره و ضامن بانکی در قالب طرح «مهر دانا» برای ناوگان حمل ونقل درون شهری کشور، نخستین بار در شهرستان آمل آغاز کرده و حدود ۳ هزار راننده تاکسی، ون و اتوبوس درون شهری این شهرستان از شرایط مناسب پیش بینی شده و حمایتی بهره‌مند خواهند شد.
مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای سهام عدالت کشور گفت: پس ازشهرستان آمل، تفاهم نامه پرداخت تسهیلات حمایتی به رانندگان حمل و نقل درون شهر‌های در کرج و فریدونکنار نیز بزودی انجام شده و در شهرستان بابل هم فرآیند گفتگو برای امضای تفاهم نامه طرح «مهردانا» درحال اجرا است.
مدیرعامل شرکت سهامی بیمه دانا کشور افزود: براساس تفاهم نامه منعقد شده، این شرکت تا سقف ۳۵ میلیون ریال تسهیلات بدون ضامن و مراجعه حضوری به بانک عامل بابت بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و آتش سوزی به همه رانندگان ناوگان حمل و نقل درون شهری پرداخت می‌کند.
ابراهیم کاردگر با بیان اینکه دوره بازپرداخت تسهیلات ۱۲ ماه و بدون پیش پرداخت برای حمایت از رانندگان تاکسی و اتوبوس‌های درون شهری در پی افزایش هزینه‌های جانبی است گفت: به رانندگان اتوبوس‌های درون شهری نیز تا سقف ۶۰ میلیون ریال تسهیلات با شرایط مشابه رانندگان تاکسی پرداخت خواهد شد.
مدیرعامل شرکت سهامی بیمه دانا کشور افزود: در حال حاضر بسیاری از شرکت‌ها و دفاتر بیمه، در ارائه خدمات بیمه‌ای به رانندگان، حداقل ۵۰ درصد کل مبلغ بیمه را دریافت و باقیمانده پوشش بیمه‌ای را در چند فقره چک با دوره بازپرداخت یکساله دریافت می‌کنند.
کادرگر گفت: شرکت سهامی بیمه دانا با حذف این فرآیند و برای رفاه حال بیمه گذارانی که بخشی از سهامداران شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت را تشکیل می‌دهند، بدون پیش پرداخت و مراجعه حضوری به بانک و ارائه ضامن اصل تسهیلات را دریافت کرده و کارمزدی هم در دوره بازپرداخت یکساله پرداخت نخواهد شد.
/صداسیما

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

شکارچیان غیرمجاز درآمل و فریدونکنار دستگیرشدند

ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان مازندران ، درحین گشت وکنترل درشهرهای آمل و فریدونکنار شکارچیان غیرمجاز را دستگیرکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

59 + = 68