آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / مظاهر طهماسبی پیمانکار کمربندی فریدون‌کنار اگر مسئولان وزارتخانه راه و شهرسازی ۱۰ میلیارد تومان پرداخت کنند تا دهه فجر این پروژه را به اتمام می‌رسانیم

مظاهر طهماسبی پیمانکار کمربندی فریدون‌کنار اگر مسئولان وزارتخانه راه و شهرسازی ۱۰ میلیارد تومان پرداخت کنند تا دهه فجر این پروژه را به اتمام می‌رسانیم


به گزارش کناریها ، طهماسبی پیمانکار این پروژه اظهار کرد: تاکنون در این پروژه چهار پیمانکار که در سطح بالایی قرار داشتند از ادامه کار منصرف شدند که این تصویر خوشایندی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه از اهالی این منطقه هستم کار را قبول کردم اما منابع در حد صفر قرار دارد و هر باری که به مسئولان مربوطه مراجعه کردیم وعده‌هایی دادند که محقق نشده است.

این پیمانکار با اشاره به افزایش هزینه‌های مصالح و حمل و نقل و دستمزد تصریح کرد: تمامی هزینه‌ها چند برابر شده که بنابر برآورد این پروژه ۲۰ میلیارد تومان تا پایان کار هزینه دارد و اگر مسئولان وزارتخانه راه و شهرسازی ۱۰ میلیارد تومان پرداخت کنند تا دهه فجر این پروژه را به اتمام می‌رسانیم.

طهماسبی افزود: اگر مسئولان همکاری نکنند و اعتبار لازم را اختصاص ندهند این کار پایان نمی‌پذیرد و درحال حاضر حدود ۲٫۵ میلیارد تومان از این پروژه طلبکار هستم.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

شفیع‌زاده رییس جعیت هلال احمر فریدون‌کنار امسال در طرح‌دریا شهرستان مانند سال گذشته فوتی غریق نداشته ایم/ ۱۱ مورد مصدوم ناشی از حوادث موتورهای چهارچرخ به بیمارستان منقل شدند

شفیع‌زاده، رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدون‌کنار در جلسه شورای اداری گفت: ما امسال در طرح دریا ۷۳ ناجی، ۲۳ نقاط حادثه‌خیز، ۱ پایگاه امداد ونجات ثابت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

86 − = 77