آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / مظاهر طهماسبی پیمانکار کمربندی فریدون‌کنار اگر مسئولان وزارتخانه راه و شهرسازی ۱۰ میلیارد تومان پرداخت کنند تا دهه فجر این پروژه را به اتمام می‌رسانیم

مظاهر طهماسبی پیمانکار کمربندی فریدون‌کنار اگر مسئولان وزارتخانه راه و شهرسازی ۱۰ میلیارد تومان پرداخت کنند تا دهه فجر این پروژه را به اتمام می‌رسانیم


به گزارش کناریها ، طهماسبی پیمانکار این پروژه اظهار کرد: تاکنون در این پروژه چهار پیمانکار که در سطح بالایی قرار داشتند از ادامه کار منصرف شدند که این تصویر خوشایندی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه از اهالی این منطقه هستم کار را قبول کردم اما منابع در حد صفر قرار دارد و هر باری که به مسئولان مربوطه مراجعه کردیم وعده‌هایی دادند که محقق نشده است.

این پیمانکار با اشاره به افزایش هزینه‌های مصالح و حمل و نقل و دستمزد تصریح کرد: تمامی هزینه‌ها چند برابر شده که بنابر برآورد این پروژه ۲۰ میلیارد تومان تا پایان کار هزینه دارد و اگر مسئولان وزارتخانه راه و شهرسازی ۱۰ میلیارد تومان پرداخت کنند تا دهه فجر این پروژه را به اتمام می‌رسانیم.

طهماسبی افزود: اگر مسئولان همکاری نکنند و اعتبار لازم را اختصاص ندهند این کار پایان نمی‌پذیرد و درحال حاضر حدود ۲٫۵ میلیارد تومان از این پروژه طلبکار هستم.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

رئیس اداره دامپزشکی بابلسر و فریدونکنار تاکید کرد تشدید نظارت دامپزشکی و برخورد با متخلفان واحدهای دامی

به گزارش کناریها ،  مهدی کریم‌پوراظهار کرد: فعالیت‌های اداره دامپزشکی به سه بخش نظارت، مبارزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 32 = 42