آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / شهرستان / نصیری کناری فرماندار فریدون‌کنار برای اولین بار در شهرستان مراسم گرامیداشت هفته خبرنگار برگزار میشود

نصیری کناری فرماندار فریدون‌کنار برای اولین بار در شهرستان مراسم گرامیداشت هفته خبرنگار برگزار میشود


به گزارش کناریها ، محمدمهدی نصیری‌کناری، فرماندار فریدون‌کنار در جلسه شورای‌اداری، ضمن گرامیداشت روزخبرنگار گفت: برای اولین بار مراسم گرامیداشت هفته خبرنگار برگزار میشود.

وی سپس ادامه داد: برگزاری مسابقه بین‌المللی کاراته در فریدون‌کنار رویداد بزرگی به این جهت است که ما بعد از سال‌ها شاهد این اتفاق بزرگ و بین المللی هستیم و جلوه‌ای از فرهنگ ایران و مازندران هستیم.

فرماندار فریدون‌کنار از عدم وجود نماد فریدون‌کنار در محل برگزاری این رقابت انتقاد کرد و گفت میشد با هماهنگی این نمادها در سالن جانمایی شود.

نصیری در ادامه به این موضوع اشاره کرد که میزان اعتبارات ابلاغی کاهش پیدا کرده و تحقق آن سخت است.

وی سپس از اعتبار ۷۰۰ میلیون تومانی برای پیاده راه سبز ساحلی خبر داد.

این مسئول از اداره محیط‌زیست استان مازندران برای مخالفت با ایجاد مرکز پرنده نگری در جنگل اجاکله انتقاد کرد و گفت از طریق استاندار پیگیر این‌ موضوع هستیم.

نصیری درخصوص مشکلات سوخت کشاورزان گفت روسای ادارات جهادکشاورزی و صمت پیگیر این موضوع باشند تا این مشکل رفع شود هرچند وضعیت امسال سوخت کشاورزی بهتر از سال گذشته است.

وی در ادامه به موضوع سوزاندان کاه و کلش اشاره کرد و افزود از نکا کاه را به کلاردشت جهت مصرف دام میبرند اما متاسفانه با اینکه ما به کلاردشت نزدیکتر هستیم این کار اتفاق نمیفتد. ادارات صمت و جهادکشاورزی باید با پیگیری خود با آوردن دستگاه بیلر این‌ مشکل را رفع کنند.

فرماندار فریدون‌کنار در پایان از افتتاح کلینیک نیمه کاره که ۲ سال پیش افتتاح شد و کارایی ندارد انتقاد کرد و گفت رسانه‌ها حق دارند از این موضوع انتقاد میکنند.

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

شفیع‌زاده رییس جعیت هلال احمر فریدون‌کنار امسال در طرح‌دریا شهرستان مانند سال گذشته فوتی غریق نداشته ایم/ ۱۱ مورد مصدوم ناشی از حوادث موتورهای چهارچرخ به بیمارستان منقل شدند

شفیع‌زاده، رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدون‌کنار در جلسه شورای اداری گفت: ما امسال در طرح دریا ۷۳ ناجی، ۲۳ نقاط حادثه‌خیز، ۱ پایگاه امداد ونجات ثابت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 25 = 28