رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار خبر داد کسب رتبه نخست فریدونکنار در جشنواره کتابخوانی رضوی مازندران


به گزارش کناریها ، مراسم اختتامیه و تجلیل از منتخبین مسابقه کتابخوانی و نقاشی رضوی شهرستان‌های فریدونکنار و محمودآباد در سالن اجتماعات شهید بصیر فریدونکنار برگزار شد.
 ابراهیم نقدی بابایی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسابقات کتابخوانی و نقاشی رضوی با تعداد هشت عنوان کتاب در سنین مختلف با موضوع امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و امامزاده شاهچراغ(ع) برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه ۱۰ هزار و ۵۰۳ نفر از فریدونکنار در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند یادآور شد: در بخش مکتوب فریدونکنار با هشت هزار و ۹۵۳ شرکت کننده رتبه نخست کشور را کسب کرد و هزار و ۵۵۰ نفر در بخش آنلاین شرکت کننده داشت.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار خاطرنشان کرد: این شهرستان با توجه به جمعیت در تمامی بخش‌ها رتبه نخست را به‌دست آورد.

این مسئول با بیان اینکه فریدونکنار به‌عنوان شهرستان برتر در زمینه مشارکت مردم شد تصریح کرد: هفت نفر از فریدونکنار به‌عنوان منتخب شهرستانی انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفتند.

نقدی بابایی با اشاره به هدف برگزاری مسابقات کتابخوانی و نقاشی رضوی گفت: ترویج سیره رضوی درمان بسیاری از دردهای فرهنگی ما است و با ابزارهایی مانند برگزاری مسابقات کتابخوانی تلاش می‌کنیم تا در ترویج فرهنگ کتابخوانی نقش ایفا کنیم.

/بلاغ

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =