آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / ورزشی / نتایج هفته ششم لیگ دسته سوم + جدول

نتایج هفته ششم لیگ دسته سوم + جدول

نتایج بدست آمده در بازی های روز نخست هفته ششم به شرح زیر می باشد :
دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸
گروه اول:
سرخپوشان قم ۱ – مقاومت تهران ۲
گلزن سرخپوشان : نامعلومگلزنان مقاومت : سعید صمدی – حمزه خضیراوی
نفت ایرانیان ۱ -مهاجر نوین مشهد ۰
گلزن نفت : عیسی مرادی
شهدای ساری ۲  – آریان اندیشه تهران ۰
گلزنان شهدا : تقی خداشناس – بابک خاکسار
دریای حربده محمود آباد ۲ – استیل البرز آق قلا ۰
گلزنان دریای حربده : محمد یوسفی
غفاری تاکستان ۱ – شهرداری فریدونکنار ۱
گلزن غفاری : نامعلومگلزن شهروند : پژمان میرمحمدی
دریای بابل ۱ – پیام انتظارآشخانه ۰
گلزن دریای بابل : نامعلوم

نتایج هفته ششم لیگ دسته سوم + جدول

گروه دوم:
برق آرا البرز ۲ – شهروند رامسر ۰
گلزنان برق آراء : میلاد سرخی – علیرضا حلاجیان
دماوند آمل ۳ – آبیدر سنندج ۰
گلزنان دماوند : شهرام فلاح – عباس خانزاده – سینا مهدی زاده
شاهین فرابرد زنجان ۱ – ستاره کاسپین ۲
گلزن شاهین فرابرد : نامعلومگلزنان کاسپین : علی اکبر زاهدیان – حامد حسن زاده
ذوب و فلزات همدان ۲ – کیمیای تهران ۱
گلزنان ذوب و فلزات : نامعلومگلزن کیمیا : نامعلوم

نتایج هفته ششم لیگ دسته سوم + جدول

گروه سوم:
هرماس فاتح تبریز ۲ – شهاب زنجان ۴
گلزنان هرماس : نامعلومگلزنان شهاب : گل بخودی
آریو نجم تهران ۲ – سولدوز نقده ۱
گلزنان آریو نجم: نامعلومگلزن سولدوز: نامعلوم
عقاب تهران ۱ – کاویان نقده ۰
گلزن عقاب: فردین نجفی
کشاورز بوکان ۲ – محتشم تبریز ۳
گلزنان کشاورز : نامعلومگلزنان محتشم : جواد صمدی – نیما اسکندر زاده – جواد نعمتی
نخبگان مهر اردبیل ۲ – مکریان مهاباد ۱
گلزنان نخبگان : وحید مهرآوران۲گلگلزن مکریان : نامعلوم
شهید اورکی اسلامشهر ۶ – شاهین کوثر اردبیل ۱
گلزنان شهید اورکی : نامعلومگلزن شاهین کوثر : نامعلوم
مقاومت آستارا ۳ – سرخپوشان محمدزاده تبریز ۱
گلزنان مقاومت : امین انصاری – محسن رحیمی(P) – فرید صلاحیگلزن سرخپوشان محمدزاده : مهدی غیاثی فرد

نتایج هفته ششم لیگ دسته سوم + جدول

برنامه ادامه مسابقات به شرح زیر است :
سه شنبه ۱۶ مهر ۹۸ 

فرهنگ البرز –  شهرداری مریانج همدان- ساعت ۱۵- ورزشگاه شریعتی کرج
امید بتن نورآباد فارس –  شهرداری منوجان کرمان- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید لشگری نور آباد
مقدسی کیش – رضوانی اصفهان- ساعت ۱۵- ورزشگاه المپیک کیش
دانشگاه علوم پزشکی کرمان –  یزد لوله- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهرداری کرمان فولاد اصفهان
باهو دشتیاری چابهار- ساعت ۱۵- ورزشگاه کارخانه سیمان اصفهان
خلیج فارس میناب – ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید امینی میناب
تامرادی کهکیلویه – کوثر مهران ایلام – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه آزادی دهدشت
فولاد  هرمزگان – سپید دشت شهرضا- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی بندرعباس
بهزیستی لرستان –  شاهین بندر عامری- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
افتخار شوشتر – کشکان رود پلدختر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی شوشتر
آبی دلان بنه گز بوشهر –  بویراحمد یاسوج- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهداء بنه گز
چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸
المپیک دورود –  استقلال ماهشهر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی دورود
عقاب شیراز –  پرسپولیس دزفول- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه نیروی هوایی شیراز

/دی اسپورت

درباره ی سفیرصلح

همچنین ببینید

گزارش تصویری اختصاصی پایگاه خبری، تحلیلی کناریها از مسابقه کشتی سنتی لوچو

به گزارش کناریها ، گرامیداشت سرداران و ۳۵۰ شهید گرانقدر شهرستان فریدونکنار با محوریت شهدای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

46 − 42 =