یکه تازی مازنی ها در لیگ دسته سوم فوتبال کشور

 در چارچوب هفته ششم این رقابتها، روز دوشنبه و از گروه یک، تیم حربده محمودآباد با پیروزی ۲بر صفر برابر میهمان خود استیل البرز آق قلا جمع امتیازهای خود را به ۱۵ رساند و به صدر جدول رده بندی گروه یک بازگشت.

در دیگر دیدار گروه یک، تیم شهدای ساری در خانه با نتیجه ۲ بر صفر تیم آریان اندیشه تهران را با شکست بدرقه کرد و دریای بابل هم در دیداری خانگی با نتیجه ۱ بر صفر از سد تیم پیام انتظار آشخانه گذشت.

همچنین تیم شهروند فریدونکنار در دیداری بیرون از خانه برابر میزبان خود غفاری تاکستان با نتیجه یک بر یک  متوقف شد.

در جدول رده بندی گروه یک، پس از تیم صدرجدولی دریای حربده محمودآباد، دریای بابل با ۱۳ امتیاز در رده سوم و تیم های شهدای ساری و شهروند فریدونکنار هرکدام با ۸ امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده های ششم و هشتم جدول رده بندی گروه یک قرار گرفتند.

دماوند آمل صدرنشین جدید گروه دوم

در دیدارهای برگزار شده هفته ششم، تیم دماوند آمل در بازی خانگی میزبان تیم آبیدر سنندج بود و با نتیجه ۳بر صفر میهمان مدعی خود را با شکست بدرقه کرد. برای شاگردان ” مهرداد حبیبی” سرمربی جوان آملی ها”شهرام فلاح “دقیقه ۲۸  و” عباس خان زاد” دقیقه ۳۷ در نیمه نخست گلزنی کردند.

گل سوم تیم دماوند آمل در دقیقه ۸۸ توسط “سینا مهدی زاده” وارد دروازه نماینده سنندج شد.

در دیگر دیدار عصر دوشنبه، تیم ستاره کاسپین بابل درخانه با نتیجه ۲بر یک برابر تیم شاهین فرا برد زنجان صاحب برتری شد و تیم شهروند رامسر که تا پایان هفته پنجم در صدر جدول گروه دوم قرار داشت با شکست ۲بر صفر از میزبان خود برق آرا البرز تنها مغلوب وناکام نمایندگان  در هفته ششم رقابتهای  لیگ دسته سوم لقب گرفت.

تا پایان هفته ششم این رقابتها و از گروه دوم تیم دماوند آمل با کسب سومین پیروزی این فصل خود با ۱۲ امتیاز در صدر جدول این گروه قرارگرفت.

تیم ستاره کاسپین بابل با ۱۰امتیاز در رده سوم و شهروند رامسر با ۹ امتیاز  در رده پنجم سقوط کرد.

رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور با حضور۶۰ تیم در ۵ گروه ۱۲تیمی در حال برگزاری است. مازندران با ۷ تیم بیشترین تیم های شرکت کننده در این رقابتها در دو گروه یک ودوم حضور دارد.

/مهر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

43 − 41 =