اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهر‌های فریدونکنار و بهشهر


به گزارش کناریها ، سرهنگ حسن هاشم پور فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم‌های اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی و دستگیری ۹ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند.

سرهنگ هاشم پور از توقیف ۴۰ خودرو و ۲۰ موتورسیکلت متخلف در اجرا این طرح خبر داد و گفت: کشف ۱۸ فقره سرقت شامل سرقت منزل، خصوصی، موتورسیکلت و قطعات خودرو از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

دستگیری ۲۰ نفر از عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر و معتادان متجاهر در بهشهر

سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر، و مجرمان سابقه دار، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی ۲۰ نفر از فروشندگان مواد مخدر در اجرای این طرح شدند.

سرهنگ شجاعی گفت: پس از هماهنگی‌های قضایی، ماموران پلیس مبارزه بامواد مخدر شهرستان بهشهر در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر با اشاره به کشف ۳ کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری ۱۰ معتاد متجاهر در اجرای این طرح، افزود: این افراد برای طی مراحل درمانی به کمپ‌های ترک اعتیاد و درمانگاه ماده ۱۶ استان معرفی شدند.

سرهنگ شجاعی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، گفت: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده برقراری امنیت پایدار، ایجاد آسایش و آرامش برای مردم، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و شیوع اعتیاد در جامعه است.

/باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =