مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار خبر داد: انتخاب دو معلم فریدونکناری در جشنواره تدریس مجازی ابتدایی مازندران

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار اعلام کرد:معصومه رحمانی آموزگار پایه چهارم و رقیه رحمانی آموزگار پایه پنجم از فریدونکنار جزو منتخبین برتر استانی این جشنواره بوده اند.

به گزارش کناریها سید عظیم اسماعیل زاده از انتخاب دو معلم فریدونکناری در جشنواره تدریس مجازی مقطع ابتدایی استان مازندران خبر داده و گفت: جشنواره تدریس مجازی با مشارکت آموزگاران علاقه‌مند در تهیه فیلم های کوتاه آموزشی، فرصت تبادل ایده ها و تجربیات آموزشی را فراهم آورد.

وی با بیان اینکه این جشنواره پس از شروع تعطیلات کرونایی در فضای مجازی با مشارکت معلمان ابتدایی استان برگزار شد، تصریح کرد: جشنواره تدریس مجازی پس از تعطیلی مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی در استان مازندران آغاز شد و ۶۰۰ فیلم تدریس از همه درس ها در دوره های ابتدایی به جشنواره راه پیدا کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با بیان اینکه فریدونکنار در این جشنواره جزو ۱۴ شهرستان برتر استان بوده اظهار کرد:معصومه رحمانی آموزگار پایه چهارم و رقیه رحمانی آموزگار پایه پنجم از فریدونکنار جزو منتخبین برتر استانی این جشنواره بوده اند.

اسماعیل زاده ضمن تبریک به این دو آموزگار و جامعه فرهنگیان فریدونکنار تاکید کرد: با توجه به اهمیت آموزش در فضای مجازی و ادامه دار بودن این نوع آموزش، برگزاری چنین جشنواره هایی کمک بزرگی به کسب تجربه و به اشتراک گذاری آن در میان معلمان است که انتظار می رود اساتید و کارشناسان با تجزیه و تحلیل این فیلم ها ، آموزش های لازم را جهت تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی در اختیار معلمان قرار دهند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 34 = 38