تقدیر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از مدیرکل راه و شهرسازی مازندران جهت پیگیری در اعاده اراضی بیت المال و اجرای حکم قضایی در فریدون‌کنار

دادستان عموی و انقلاب مرکز استان مازندران با ارسال لوح تقدیری از مدیرکل راه و شهرسازی این استان به منظور احقاق حق حقوق بیت المال قدردانی نمود.

به گزارش کناریها به نقل از پایگاه خبری ربیع ،سید حمید حسینی رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان با اعلام این خبر افزود : اداره کل راه و شهرسازی استان در راستای رسالت سازمانی خود در حفظ و حراست از اراضی دولتی و عرصه های ملی و دولتی اقدامات گسترده ای انجام داده است .
وی اظهار داشت: لذا بر اساس عملکرد مطلوب و بهنگام این اداره کل در اعاده اراضی دولتی ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران با ارسال لوح تقدیری از زحمات مهندس سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان و مجموعه این اداره کل تقدیر و قدرانی نمود.
سید حمید حسینی ادامه داد: در بخشی از لوح تقدیر ارسالی دادستان آمده است :
با عنایت به فضل و توجهات پروردگار متعال و با تلاش، مساعی و احساس مسئولیت جنابعالی در راستای حفظ و حراست از انفال مسلمین و عرصه های ملی و دولتی تحت مالکیت آن اداره کل گامهای موثری در تحقق اهداف عالیه نظام برداشته شد، نظر به اعلام دادستان محترم شهرستان فریدونکنار مبنی بر پیگیری در اعاده اراضی بیت المال و اجرای حکم قضایی صادره توسط آن مرجع، بدینوسیله از زحمات صادقانه شما در خدمت به مردم شهید پرور و ولایت مدار استان تقدیر و تشکر می نماییم؛ امید است در پناه حضرت حق و اوامر ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشد . ضمنا مقتضی است از سایر همکاران و عوامل دخیل در احقاق حقوق بیت المال تقدیر شایسته بعمل آید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

81 − = 75