ویژه های خبری

آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب شهر فریدونکنار

بعد از ۱۳ سال مطالبه بر زمین مانده مردم مورد توجه قرار گرفته و کلنگ پروژه ۷ هکتاری تصفیه فاضلاب شهری به زمین خورده است. سوال اول این است آیا مکانی بهتر در فضایی غیر از فضای مسکونی و تجاری در سطح شهرستان برای این امر نبود؟

آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب شهر فریدونکنار

همگان واقفند که بحث محیط زیستی و بحث داشتن تصفیه خانه فاضلاب در یک شهرستان آن هم ساحلی و توریستی جزو ضروریات یک شهر محسوب میشود و میتواند به توسعه شهر از لحاظ زیرساختی کمک شایانی نماید.

🔹بدون شک از اینکه بعد از ۱۳ سال مطالبه بر زمین مانده مردم مورد توجه قرار گرفته و کلنگ پروژه ۷ هکتاری تصفیه فاضلاب شهری به زمین خورده است خوشحالیم اما چند سوال مطرح هست که حال باقرزاده نماینده مردم شریف بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی و یا فرماندار انتصابی او باید پاسخ دهند و در جهت تنویر اذهان عمومی اقدام‌ نمایند.

🔹سوال اول این است آیا مکانی بهتر در فضایی غیر از فضای مسکونی و تجاری در سطح شهرستان برای این امر نبود؟

🔹آیا ارزش فضای مذکور که کلنگ احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری خورده است نمیتوانست برای توسعه زیرساختی در جهت رونق توریست و گردشگر و در نتیجه توسعه اقتصاد و اشتغال اقدام بهتری صورت بگیرد؟ و ….

🔹زمانبندی مشخص این پروژه و شفافیت در امر شروع و پایان آن را لطفا به مردم اطلاع رسانی کنید تا یادآوری پروژه های تلخ نیمه تمام شهرستان نباشد، روزشمار این پروژه را راه اندازی کنید.

🔹لازم به ذکر است محل اجرای این پروژه جنب مجتمع پالم رو بر روی پلیس راه سابق میباشد.

پنج‌شنبه، ٣ فروردین ۱۴۰۲.

خبر : پارسا نریمانی کناری

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی