ویژه های خبری

به گزارش کناریها به نقل از بلاغ کوروش ابراهیم‌نژاد عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان فریدونکنار اظهارکرد: دستگاه‌های مختلف اداری این شهرستان  با هم هماهنگ هستند و همین هماهنگی موجب شد که ۵۸ دستاورد در دولت سیزدهم برای نخستین بار در فریدونکنار رقم بخورد.

وی خاطرنشان کرد: صفر شدن غریق در طرح دریا، راه‌اندازی استخر مخصوص کودکان در دریا، جمع‌کردن موتورسنگین سواری در کمربندی و توقیف بیش از ۶ هزار خودرو کشف حجاب از جمله اقدامات در فریدونکنار بوده است.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه دستگاه‌های اداری فریدونکنار مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، تصریح کرد: دستگاه‌ها در زمینه طرح دریا، جهاد تبیین، عفاف و حجاب، جوانی جمعیت، انتخابات، روابط عمومی و حضور و غیاب مورد ارزیابی قرار گرفته که تاکنون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری آستانه‌سرا و جهاد کشاورزی در رتبه‌های بالا قرار دارند.

ابراهیم‌نژاد گرجی با اشاره به اینکه شاخص‌های ارزیابی تغییر خواهد کرد، هشدار داد: اداراتی که درحال حاضر وضعیت عملکردی مناسبی ندارند اگر تا جلسه شورای اداری بعدی وضعیت خود را بهبود نبخشند از رسانه‌ها میخواهم که اسامی آن اداره را منتشر کنند.

اسناد پل کمربندی فریدونکنار باید حفظ شود
وی بر لزوم گرامی‌داشت مراسم ۱۳ آبان تاکید کرد و گفت: ۱۳ آبان یک رویداد بسیار مهم در کشور است که همه دستگاه‌ها باید تمام تلاش خود را کنند که این یوم‌الله به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

فرماندار فریدونکنار یادآورشد: امسال برای نخستین سال راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر آستانه‌سرا نیز برگزار خواهد شد و با این کار ما در فریدونکنار دو راهپیمایی خواهیم داشت.

ابراهیم‌نژاد گرجی اظهارکرد: در قضیه پل کمربندی فریدونکنار میراث‌دار یک شرایط ۲۰ ساله هستیم اما مردم از دولت و مسئولان فعلی مطالبه دارند که البته مطالبه‌ به حقی است و همه مسئولان باید وظایف خود را به درستی انجام دهند.

وی گفت: تمام اتفاقاتی که در بحث پل کمربندی انجام می‌شود باید اسناد آن موجود باشد تا اگر ما روزی رفتیم و مسئولان بعدی به فریدونکنار آمدند بدانند که چه اتفاقی رخ داد و دستگاه قضایی بداند که یقه چه کسی را باید بگیرد.

عبدالله گرجیان رئیس اداره راه و شهرسازی بابلسر و فریدونکنار نیز در این جلسه از تعطیل کردن پل کمربندی توسط پیمانکار خبر داد و اظهارکرد: قراردادی که پیمانکار برای پایدارسازی پل در ابتدا داشت ۵۰۰ نیلینگ در دیواره‌های غربی و شرقی پل بوده که باتوجه به ریزشی که در پل رخ داد مشاور طرح تعداد نیلینگ را افزایش داد.

وی خاطرنشان کرد: به علت اینکه پروژه پل کمربندی فریدونکنار یک طرح ملی است، قراردادی که با پیمانکار بسته شده یک قرارداد استانی است و جزییات قرارداد در شهرستان پیگیری نمی‌شود و البته ما دنبال آن هستیم که این شرایط را تغییر دهیم.

رئیس اداره راه و شهرسازی تصریح کرد: ابتدا بر این باور بودیم که پنل‌هایی که در ارتفاع قرار دارد به علت اینکه بار کمتری بر روی آن‌ها است نیاز به نیلینگ ندارند اما با ریزش‌هایی که اتفاق افتاد به این نتیجه رسیدیم که باید بر روی آن‌ها هم نیلینگ انجام شود و همین موجب شد که تعداد نیلینگ افزایش پیدا کند و این افزایش مازاد بر قرارداد بوده است.

گرجیان یادآورشد: طی صحبت‌هایی که با نماینده مجلس داشتیم قرار شد که افزایش اعتباری که نیاز است تامین شود و تا هفته آتی قرارداد منعقد شده و پیمانکار مشغول به‌کار شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی