ویژه های خبری

برای ساخت ساختمان پایگاه دریایی فریدونکنار اعتبار بیش از ۷میلیارد ریالی اختصاص داده شد

به گزارش کناریها به نقل از صداوسیما رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ایران در حاشیه بازدید از پایگاه امداد و نجات دریایی شهید بلباسی فریدونکنار گفت: این شهرستان به دلیل مسافرپذیری بسیار بالا در شش ماه نخست سال از آسیب پذیرترین مناطق ساحلی مازندران است.

ولی پور افزود: ساخت ساختمان پایگاه دریایی فریدونکنار آغاز شده که در همین راستا از مبلغ ۲میلیارد ریال و با پیگیری نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی نیز اعتبار ۵میلیارد ریالی برای آن اختصاص داده شده است.

ولی پور افزود: استقرار دائم پایگاه امداد و نجات در سواحل فریدونکنار و بابلسر نیازی اساسی بوده و ضمن اینکه سازمان امداد و نجات کشور برای ساخت و تجهیز آن اقدام می‌کند، باید همه مسئولان استانی و شهرستانی برای رفع موانع موجود و کمک به سرعت پروژه همت کنند.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با تاکید بر اینکه به غیر از این دو بودجه ذکر شده، ۵۰۰ میلیون تومان دیگر هم با مجوز ریاست جمعیت هلال احمر به این پروژه تزریق می‌شود.

ولی پور تصریح کرد: تا پایان امسال برای اتمام پروژه و تجهیز کامل پایگاه ثابت امداد و نجات دریایی شهید بلباسی شهرستان فریدونکنار تعیین تکلیف می‌شود.

او با اشاره به اینکه برای تقویت قدرت پاسخگویی به حوادث و سوانح در فریدونکنار و بابلسر، یک دستگاه آمبولانس جدید مجهز به این منطقه اختصاص می‌یابد، خاطرنشان کرد: تا پیش از تعطیلات میانی خردادماه نیز تجهیزات جدید برای منطقه ارسال خواهد شد.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی