ویژه های خبری

سیدمحمود جلالی از رسانه‌ها خواست از شایعه پراکنی در فضای مجازی اجتناب کنند و از خون شهدا بترسند و در مقابل انقلاب و اسلام نایستند.

به گزارش کناریها حجت‌الاسلام جلالی در جلسه شورای اداری گفت: در سوره مبارکه اعراف خداوند تاکید میکند که حتما از امت و پیغمبران سوال میکند، هم از مسیولین هم از مردم، پس حواستان باشد.

وی افزود: رسول خدا فرمود همه ی شما به یک نوع نگهبان و مسئول هستید. فرماندار، امام جمعه، قاضی، پزشکان، رییس بیمارستان، روسای ادارات همه مسئولند منتها به اندازه مسیولیت خودشان.

امام جمعه فریدون‌کنار عنوان کرد: این مسئولیت ها یک مقدارش از طرف عقل، یک مقدارش از طرف دین و یک مقدارش پذیرش جایگاه ها و مسیولیت است. عقل یک سری دستورات میدهد و ما را مسئول میکند و شارع مقدس هم یک‌سری دستورات میدهد.

این مسئول بیان کرد: وقتی مسئولیتی را قبول کردیم تعهد دادیم که مسئولیت را میپذیریم و باقد تمام مشکلات مربوط به را قانونی رفع کنیم.

سیدمحمود جلالی افزود: در رابطه با مسئولیت، مردم ۳ قسم هستند، یک عده مسیولیت پذیر هستند، رزمندگان داوطلبانه در دوران جنگ مسیولیت را پدیرش کردند تا از ایران دفاع کردند.
عده ای مسیولیت گریزند، آسایش طلب اند و بی تفاوت هستند و قسم سوم مسئولیت ستیز اند که نه تنها ساکت و بی‌تفاوت نمینشینند بلکه شروع میکنند به شایعه پراکنی و ستیز علیه مسئولین که افکار عمومی را تخریب کنند. رزمندگان ما آن شاخصه مسیولیت پذیری را داشتند و به انجام مسئولیت افتخار میکردند. مادر شهیدی که ۳ فرزندش را تقدیم انقلاب کرد و در مراسم تشییع جنازه فرزندانش میگفت اگر باز هم پسر داشتم تقدیم انقلاب میکردم، چگونه عده‌ای میخواهند جواب این مادران شهدا را بدهند. وای به حال کسانی که زمین ۲۷ هزار هکتاری دشت مغان را می‌بلعند.

امام جمعه فریدون‌کنار از مدیران و مسیولین و عزیزانی که در قسمت‌های اداری مختلف کشور و شهرستان مسیولیت دارید به هوش باشند و انقلاب و نظام و ولی خود را تنها نگذارند مانند شهدایی که تا پای جان ایستادند.

وی در پایان از رسانه‌ها خواست از شایعه پراکنی در فضای مجازی اجتناب کنند و از خون شهدا بترسند و در مقابل انقلاب و اسلام نایستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی