ویژه های خبری

تورانداز کناری نسبت به نماینده مردم بابلسر و فریدون‌کنار و شهردار فریدون‌کنار انتقاد تندی کرد.

به گزارشش کناریها امیرعلی توراندازکناری گفت: خبرنگار دروغگو است، خبرنگار آدم نیست، خبرنگار منفعت طلب است، از فلان خبرنگار شکایت میکنیم. در ۳۶۴ روز سال این حرف‌ها را از مدیران می‌شنویم. گوشمان را میگیریم و چشمانمان را به این حرف‌ها می‌بندیم.
در ۱۷ مرداد و روز خبرنگار گویا عده‌ای مهربان می‌شوند و دلسوز. در این روز مسئولین به خبرنگاران القاب دلسوز، دغدغه‌مند، آگاهی‌بخش دهنده و کلی از این صفات حسنه به خبرنگاران نسبت می‌دهند. آقایان، این‌ها خودتان هستید. نیازی به مهربانی شما نداریم. نیازی به هدیه‌های در خور شان خودتان نداریم فقط نقش بازی نکنید. سرمان درد گرفته است از شعارهای پوپولیستی شما.
شهردار مراسم تجلیل برگزار می‌کند و در دعوت از خبرنگاران کسان دیگری را مقصر می‌داند زیرا فعالان رسانه‌های خاص و موردنظر در این مراسم شرکت کردند که با این کار موجب تفرقه میان این قشر زحمتکش میشود.
آقای شهردار، شما می‌گوئید رئیس ارشاد مقصر است و باید خبرنگاران را دعوت می‌کرد اما چطور است در نشست‌های خبری شهرداری با همه‌ی خبرنگاران هم تماس گرفته می‌شود و هم در فضای مجازی توسط شهرداری اطلاع داده می‌شود اما برای تجلیل فقط به عده‌ای که نقش روابط‌عمومی شهرداری را دارند گفته می‌شود؟ از منتقدین می‌ترسید؟ هدیه‌هایی هم که به مسئول بسیج‌رسانه داده‌اید تا به ما بدهد هم ارزانی خودتان.
البته نشان دادید فوتبالیست خوبی هستید و خوب پاسکاری می‌کنید و بقیه را مقصر می‌دانید.
شما گفته‌اید از استانداری و شخص فرماندار دستور آمد مراسم تجلیل برگزار نشود اما فرماندار میگوید من وقتی خودم مراسم تجلیل برگزار می‌کنم چگونه به شهردار بگویم برگزار نکند. ان‌شاالله که راست گفته‌اید.
اگر از طرف استاندار دستور آمد چرا شهردار جهادی بابلسر مراسم تجلیل از خبرنگاران را به بهترین نحو برگزار کرد؟ نشان می‌دهد شهردار بابلسر هم در حرف و هم در عمل به خبرنگاران احترام می‌گذارد.
البته عده‌ای از هم طیف‌های شما و طرفداران شما برای توهین به خبرنگارانِ منتقد بسیار تلاش کرده‌اند و روزانه شاهد توهین‌های این افراد معلوم‌الحال و دهان کج که تاکنون در خواب‌ زمستانی بودند به‌ منتقدین شهرداری هستیم.
درباره نماینده هم فقط بگوییم تفاوت اهمیت دادن بیشتر به بابلسر نسبت به فریدون‌کنار علاوه بر بقیه مسائل در روز خبرنگار هم دیده شد و وی در مراسم روزخبرنگار در بابلسر شرکت کرد.
یکی از منبع آگاه طی تماسی که با دفتر نماینده داشت، مسئولین دفتر نماینده گفتند خبرنگاران باید فضایی را محیا میکردند تا نماینده از خبرنگاران تقدیر کند که این امر محیا نشد.
آقای باقرزاده، خوب است بدانید در سال‌های قبل نانواکناری خودش مکان و زمان را تعیین می‌کرد و در مراسمی که در شان خبرنگاران بود از خبرنگاران بابلسری و فریدون‌کناری تجلیل کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی