ویژه های خبری

علیرضا برخور دادستان فریدونکنار در جلسه ساخت و ساز غیرمجاز در فریدونکنار انتقاداتی را درخصوص منطفه حسن‌آباد به زبان آورد.

برخور، در جلسه ساخت و ساز غیرمجاز فریدون‌کنار:
🔹 از مدیر جهادکشاورزی، معاون شهردار و مدیران پرتلاش شهرستان فریدون‌کنار تشکر‌ میکنم که در طی این مدت حضور میدانی داشته‌اند.
🔹 ۳ جلسه درخصوص ساخت‌وساز غیرمجاز برگزار شد. بعد از ۳ جلسه در خانه اول هستیم. در پایان سال باید مدیران از عملکرد و اتفاقات خوب صحبت میکردند اما خروجی خوبی ندیدیم.
🔹دادستان بعنوان مدعی‌العموم به مسائل ورود میکند تا برخی مدیران از خواب بیدار شوند. اینکه دادستان به برخی مسائل ورود میکند برای پیشگیری و ورود کمتر پرونده‌ها به قوه قضاییه است.
🔹بعضی از ادارات را در این شهرستان نداریم، #امورآب اصلا نداریم حتی نمایندگی امور آب هم نداریم. ۴ بار برای بازدید از نهر #شیرا رفتیم اما یکبار مدیر آب منطقه‌ای نیامد! یک‌ نماینده از منابع آب آمد اما اصلا بلد نبود نهر شیرا کجاست! 🔹به فصل کشاورزی رسیدیم و باز هم #کمربندی افتتاح نشده و احتمالا باز هم در فصل کشاورزی شاهد تصادفات هستیم. کمربندی در کدام #عید افتتاح میشود مشخص نیست. 🔹درخصوص #پارسمال ۳ بار نامه زدیم اما پاسخ درستی به ما داده نشد.
🔹نکته دیگر درخصوص آب و برق خوزستان است که ادعا دارند زمینی در فریدون‌کنار دارند. مسئولین این نهاد باید بیایند زمین‌های خود را حفظ کنند تا هرکسی زمین گرد نکند بعد آن‌ها شکایت کنند و ما قلع و قمع کنیم.
🔹 برخی مسئولین به ۳ مجتمع #مسکنمهر رفتند فیلم گرفتند، ربان پاره کردند اما هیچ اقدامی انجام نشد. 🔹درخصوص منطقه #حسنآباد همه توضیحاتی ارائه دادند. در حسن‌آباد نتیجه‌ای نگرفتیم. الان اگر فردی بخواهد در حسن‌آباد ساخت‌وساز کند باید چه‌کار کند؟ اگر قرار است جلسات #خروجی نداشته باید چرا باید جلسه بگیریم؟ تا آخر این ماه صبر کنیم اما اگر کسی از حسن‌آباد مراجعه کند برای اینکه کارش در شهرداری رسیدگی‌ نشد، برای مسئول مربوطه، حکم #اهمال در انجام وظیفه صادر میکنیم.
🔹درخصوص #تور_انقلاب هم با یک چالشی روبرو هستیم و متاسفانه دستگاه‌های خدماتی بلاتکلیف هستند.
🔹ما نمیدانیم متولی ساخت در #فرزادشهر کیست؟ نظارت بر عهده کیست؟
🔹در بحث آب‌بندان‌ها نقشه‌های آب منطقه‌ای برای ۳۰ یا ۴۰ سال پیش است. آب منطقه‌‌ای باید هر چندسال نقشه هوایی تهیه کند.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی