ویژه های خبری

انتقاد رییس پلیس راهور استان مازندران از نقاط حادثه خیز

وی با بیان اینکه برای رفع نقاط حادثه‌خیز در فریدون‌کنار اقدام خاصی مشاهده نمی‌شود، تاکید کرد: برخی اقدامات مانند رنگ‌آمیزی جداول و خط‌کشی عابر پیاده صورت گرفت اما اقدامی برای بریدگی‌های سطح شهر و پل کمربندی که از نقاط حادثه‌خیز در فریدون‌کنار است مشاهده نمی‌شود که امیدواریم شهردار و فرماندار فریدون‌کنار ورود جدی‌تر برای این موارد داشته باشند تا شاهد جلوگیری از حوادث باشیم.

به گزارش پایگاه خبری کناریها به نقل از بلاغ:

انتقاد از عدم برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز در فریدون‌کنار

رییس پلیس راهور استان مازندران درخصوص وضعیت راه‌های مازندران اظهار کرد: باتوجه به تعطیلات این هفته شاهد ترافیک بسیار سنگین در مبادی ورودی استان مازندران هستیم.
وی با اشاره به اینکه برخی از شهرهای مازندران نیز درگیر بار ترافیکی هستند، خاطرنشان کرد: توصیه ما رعایت سرعت مجاز و جلوگیری از تغییر مسیر ناگهانی است.
رئیس پلیس راهور مازندران تصریح کرد: بخشی از تصادفات در استان ما به موتورسواران مربوط می‌شود که تقاضا می‌کنیم راکبین موتورسیکلت‌ها از کلاه ایمنی استفاده کرده و به قوانین احترام بگذارند.
بیگلری ادامه داد: حدود ۵۰ درصد از تصادفات مربوط به عابرین پیاده است که انتظار داریم افراد عابر مراقبت‌های لازم را داشته باشند.
وی با بیان اینکه برای رفع نقاط حادثه‌خیز در فریدون‌کنار اقدام خاصی مشاهده نمی‌شود، تاکید کرد: برخی اقدامات مانند رنگ‌آمیزی جداول و خط‌کشی عابر پیاده صورت گرفت اما اقدامی برای بریدگی‌های سطح شهر و پل کمربندی که از نقاط حادثه‌خیز در فریدون‌کنار است مشاهده نمی‌شود که امیدواریم شهردار و فرماندار فریدون‌کنار ورود جدی‌تر برای این موارد داشته باشند تا شاهد جلوگیری از حوادث باشیم./بلاغ

سه‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۳.

منبع : بلاغ

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی