ویژه های خبری

تا سه نشه بازی نشه!

کمربندی فریدونکنار حالا بعد از دو دهه بلاتکلیفی همچنان افتتاح نشده است و بعد از وقوع ریزش در سال گذشته و دقیقا در روزهای منتهی به افتتاحیه ،مسئولین امر را بر آن داشت تا بحث مقاومسازی پل را انجام دهند که حالا بعد از گذشت یکسال در حین مقاومسازی بار دیگر بدنه پل فرو ریخت تا همچنان خاطر مردم به مقاوم بودن این پل جمع نباشد.

برای دومین بار در یک سال اخیر بدنه پل تقاطع غیر همسطح فریدونکنار ریزش کرد.

گفتنیست کمربندی فریدونکنار حالا بعد از دو دهه بلاتکلیفی همچنان افتتاح نشده است و بعد از وقوع ریزش در سال گذشته و دقیقا در روزهای منتهی به افتتاحیه ،مسئولین امر را بر آن داشت تا بحث مقاومسازی پل را انجام دهند که حالا بعد از گذشت یکسال و انتخاب پیمانکار ،در حین مقاومسازی بار دیگر بدنه پل فرو ریخت تا همچنان خاطر مردم به مقاوم بودن این پل جمع نباشد.

مسئولین در واکنش های اولیه نسبت به ریزش بدنه پل برای دومین بار در طی یکسال اخیر آن را امر کنترل شده توسط پیمانکار خواندند که همین امر موجب انتقادهای بیشماری شده است و حالا بعد از دو دهه مردم خواستار تخریب کلی این پل بوده و جایگزینی یک میدانگاهی را هم مناسب تر و هم زیباتر و فرآیند سریعتر و مطمئن تر قلمداد میکنند.

حال باید دید مسئولین امر نسبت به این حجم از اعتراضات مردم و عدم افتتاح یک کمربندی بعد از دو دهه چه واکنشی نشان می دهند و آیا دوباره توپ را در زمین رسانه و مردم میاندازند؟!/ خبر: سید عباس بردبار

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی