ویژه های خبری

طوطی سخنگوی یک زن، پرده از معمای جنایتی هولناک برداشت.

به گزارش سرویس وبگردی کناریها نبود شاهد درباره حادثه‌ای که منجر به تجاوز و قتل یک زن آرژانتینی شد، دادگاهی در این کشور را ناچار به احضار یک طوطی سخنگو به عنوان شاهد این ماجرا کرد.

دادگاهی در بوئنوس‌آیرس، پایتخت آرژانتین تصمیم گرفت به شهادت یک طوطی سخنگو که آخرین کلمات صاحب کشته‌شده‌اش را تکرار می‌کرد، گوش فرا دهد. زنی ۴۶ ساله به  نام الیزابت صاحب این طوطی بود و در سال ۲۰۱۸ پس از آنکه مورد تجاوز قرار گرفت، کشته شد.

این زن توسط مردانی که اتاقی در خانه او اجاره کرده بودند،به قتل رسید. او یک اتاق خانه خود را به ۳ مرد اجاره داده بود که دو نفر از آن‌ها به او تجاوز کرده و او را کشتند. میگل ساتورینیو ۵۱ ساله، خورخه رائول آلوارز ۶۲ متهم شده‌اند که الیزابت تولیدو را کشته‌اند. مرد سوم توانست به دادگاه ثابت کند که در محل جنایت حضور نداشته و بی‌گناه شناخته شده و آزادی خود را به دست آورد.

زمانی که یکی از همسایگان این زن وارد خانه او شده بود، طوطی سخنگو دائما تکرار می‌کرد «چرا منو می‌زنی؟» به نظر می‌آید این آخرین جمله‌ای باشد که مقتول به زبان آورده است.

وقتی همسایه خانم تولیدو جسد غرق به خون او را درون اتاقش یافت  آثار ضرب و جرح روی بدن او معلوم بود. قفس طوطی هم در کنار تخت او بود و طوطی آخرین جمله صاحبش را تکرار می‌کرد. پلیس شواهدی یافته که  این شواهد دست داشتن این دو مرد در کشتن الیزابت تولیدو را ثابت می‌کند.

منبع:العربیه

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی