ویژه های خبری

استاندار مازندران از اجرای مانور عمومی با هدف جلوگیری از پیشروی بیماری کرونا در استان خبر داد.

به گزارش کناریها احمد حسین زادگان در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا مازندران با اشاره به اجرای تدابیر ویژه برای گذر از وضعیت قرمز در برخی نقاط استان گفت: قرارگاه نظارت بر اصناف برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، شبانه روز به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.
استاندار مازندران افزود: شهرداری‌ها با هدف جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در اماکن پرتردد و پرتراکم استان مانند عابر بانک ها، پمپ بنزین و ... در قالب یک مانور عمومی این بخش‌ها را ضدعفونی خواهند کرد.

دکتر موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم در این جلسه به قرار گرفتن دو شهر آمل و بهشهر در وضعیت قرمز و سه شهر فریدونکنار، نوشهر و قائم شهر در آستانه وضعیت قرمز اشاره و خواستار اقدامات عملیاتی و سریع برای افزایش نیافتن بیماری کرونا با توجه به ماهیت آن، در استان شد.
دکتر جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل از وضعیت نارنجی و قرمز در این شهرستان به دلیل بی توجهی به موازین بهداشتی و مسافرت‌های غیرضروری خبر داد و تصریح کرد: علائم بالینی بیماری کرونا تغییر بسیاری (مانند مشکلات گوارشی یا بیماری‌های دیگر) کرده و علاوه بر آن سن ابتلا به بیماری نیز پایین آمده بطوریکه جوانان و کودکان هم بستری می‌شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی