ویژه های خبری

در راستای ادامه ی تلاشها برای تحقق عدالت آموزشی در شهرستان فریدونکنار،33 تبلت دانش آموزی و 355 بسته کمک آموزشی و لوازم التحریر،از سوی مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج شهرستان فریدونکنار در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

به گزارش کناریها از ابتدای سال تحصیلی تا کنون 20 تبلت دانش آموزی از سوی بسیج محلات و 13 تبلت دانش آموزی از سوی مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج شهرستان در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

سید عظیم اسماعیل زاده با اشاره به همکاری اقشار مختلف از جمله خیرین شهرستان، اظهار کرد:خیرین شهرستان در تهیه تبلت دانش آموزی همکاری خوبی با آموزش و پرورش شهرستان داشته اند که از آن جمله می توان به مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج شهرستان اشاره کرد که هم در تهیه تبلت و هم تأمین بسته های کمک آموزشی و الوازم التحریرکمک های قابل توجهی به آموزش و پرورش فریدونکنار داشته اند.

وی افزود:از ابتدای سال تحصیلی تاکنون از سوی بسیج محلات فریدونکنار 20 تبلت دانش اموزی و 305 بسته کمک آموزشی لوازم التحریر در بین دانش اموزان نیازمند توزیع شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اشاره به همکاری تنگاتنگ بسیج و سپاه شهرستان با آموزش و پرورش تصریح کرد:13 تبلت دانش آموزی و 50 بسته ی کمک آموزشی نیز از سوی مجمع خیرین محرومیت زدایی بسیج شهرستان به دانش آموزان نیازمند اهدا شده است.

اسماعیل زاده کمکهای سپاه و بسیج شهرستان را در مجموع بسیار خوب توصیف کرده و گفت:از همه ی افراد،سازمانهای مردم نهاد و دولتی،خیرین و سمن های مختلف که در بسط و گسترش عدالت آموزشی به ما کمک کرده اند،سپاسگزاری می کنم.

وی خاطرنشان کرد:از ابتدای سال تحصیلی تا کنون در مجموع 269 تبلت دانش آموزی به دانش آموزان نیازمند اهدا شده و همچنان پیگیر تهیه تعداد بیشتری از این دست ابزار آموزشی برای سایر دانش آموزان نیازمند شهرستان هستیم.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی