ویژه های خبری

اسماعیل اسماعیلی از پلمپ ۱۲۰ واحدصنفی در دوران کرونا خبرداد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدون‌کنار در جلسه شورای اداری گفت: همزمان با شیوع کرونا اجرای گشت مشترک، نظارت بر داروخانه ها و خبازی و سایر صنوف برگزار شد.

اسماعیلی افزود: توزیع تراکت و بروشور در فروشگاه‌های محور فریدون‌کنار و بابلسر، اجرای گشت مشترک واحدهای صنفی و واحدهای تولیدی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تذکر برای دریافت کد سلامت از جمله کارهای انجام شده در دوران کرونا بود.

وی بیان کرد: ۳۰ هزار عدد ماسک، ۵ هزار دستکش و ۱۳ هزار لیتر محلول بین مردم و صنوف توزیع شد.

این‌مسئول اذعان کرد: با همکاری فرماندار از واحد تولیدی ماسک در کلاردشت ۲۰۰۰‌ ماسک برای پرسنل شرکت اندیشه تهید شد و این شرکت با تغییر خط تولید در طول این مدت بیش از ۶۵۰۰ دست لباس برای ۱۳ بیمارستان استان تولید و رایگان توزیع کردند.

اسماعیل اسماعیلی افزود: شرکت کیمیاکاران پتانسیل خوبی برای تولید محلول داشت و با هماهنگی هایی که شد طی ۴۸ ساعت مجوزها برای تولید محلول آغاز گردید و ۶۰۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده تولید شد.

رئیس صمت فریدون‌کنار همچنین بیان داشت: محلول ضدعفونی کننده در شهر به وفور یافت میشود و جای نگرانی نیست.

وی افزود: برای حدود ۸۳ نفر از خانواده های نیازمند گرونایی بسته معیشتی تهیه شد.

این‌مسئول در پایان گفت: ۳۳۰۰ بازرسی از صنوف داشتیم که ۱۲۷ پرونده برای آنان تشکیل شد و ۱۲۰ مورد پلمپ اصناف متخلف را داشتیم داشتیم ضمنا ۱۲۰ واحد برای صنفی ثبت نام برای دریافت وام کرونایی داشتیم که به ۸۰ واحد این وام پرداخت شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی