ویژه های خبری

رئیس بنیاد فریدونکنار گفت: همه کارکنان در ارائه خدمت به جامعه هدف مؤظف هستند نکات بهداشتی را رعایت کنند تا سلامت این عزیزان به خطر نیفتد.

به گزارش کناریها به نقل از ایثار، فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریدونکنار با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت می گیرد.
هادی نژاد رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریدونکنار صبح امروز هفتم مرداد ماه در جمع همکاران عنوان کرد: در شرایطی که بیماری کرونا تمام جامعه را درگیر کرده است، باید برای ارائه خدمات به جامعه هدف روش های مناسبی به کار گرفته شود.
هادی نژاد تأکید کرد: همه کارکنان در ارائه خدمت به جامعه هدف مؤظف هستند نکات بهداشتی را رعایت کنند تا سلامت این عزیزان به خطر نیفتد.
وی با اشاره به اینکه متأسفانه آمار کلی بیماران در سطح شهرستان رو به افزایش است، گفت: این مسئله یک زنگ خطر جدی است که اگر لحظه ای غفلت کنیم شاید آسیب های ناشی از آن به راحتی قابل جبران نباشد.
ودر راستای تکریم و تجلیل و انجام خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر از روش های دیگری همچون برقراری تماس تلفنی برای درخواست های غیر حضوری و با تأکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک برای همه کارکنان بنیاد و تسریع در ارائه جواب به کسانی که بصورت حضوری مراجعه می نمایند را تاکید نمودند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

کناریها | خبری | تفریحی | شخصی | مذهبی